Zostań Miss i Misterem Transportu 2010
Właśnie wystartowały pierwsze w branży wybory Miss i Mistera Transportu 2010. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem i spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy. Sześciu zwycięzców zmagań konkursowych wyjedzie na 7-dniową egzotyczną wycieczkę na gorącą Ibizę.
Do konkursu można zgłosić się na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu. Tutaj można oddać swój głos na wybranego kandydata, zostawić komentarz pod jego profilem oraz sprawdzić aktualne wyniki głosowania. Wybory są połączeniem zabawy z promocją firm branży TSL w Europie.
Konkurs, który powstał z inicjatywy twórców giełdy transportowej TRANS.eu, ma promować pracowników sektora transportowego oraz pomóc im we wzajemnym poznaniu się i nawiązaniu współpracy, sprzyjającej rozwojowi całej branży.
Ibiza dla najpiękniejszych transportowców
Wybory Miss i Mistera Transportu 2010 wystartowały z dniem 4 stycznia br. Może w nich wziąć udział każdy pracownik branży TSL. Po zarejestrowaniu się na stronie konkursu możemy ubiegać się o tytuł samodzielnie lub podać propozycję innego kandydata i kandydatki. Głosować mogą wszyscy użytkownicy serwisu poprzez przyznanie kandydatom punktów w skali 1 do 5 jeden raz w miesiącu. Na stronach można zobaczyć wszystkich uczestników zabawy oraz aktualne wyniki głosowania.
O wygranej w wyborach oraz przyznaniu tytułu decyduje najwyższa nota w dniu zakończenia głosowania. Sześciu szczęśliwców – trzy Miss oraz trzech Misterów Transportu 2010 – w ramach nagrody zostaną zaproszeni na tygodniową wycieczkę na Ibizę. Organizatorzy konkursu zapewniają niezapomniane chwile spędzone na gorących plażach, a także komfortowy odpoczynek i relaks w czterogwiazdkowym hotelu.
Konkurs na Miss i Mistera Transportu 2010 promowany jest w kilkunastu krajach, a strony konkursowe są dostępne w kilku wersjach językowych. Docelowo powstanie aż 16 wersji językowych stron konkursowych, aktualnie jest to wersja: polska, angielska i niemiecka.
Oprócz funkcji oddawania głosu możliwe jest także komentowanie zdjęć uczestników oraz przesyłanie im prywatnych wiadomości w postaci „puszczenia oczka”. Można także zamówić powiadamianie o wynikach głosowania konkretnego kandydata, któremu kibicujemy.
Zapraszamy do zabawy!
Więcej informacji o wyborach Mistera i Miss Transportu dostępnych jest na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu
O giełdzie TRANS:
Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.
Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu.
Aktualności z kraju i zagranicy
Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS
06.01.2010
Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010