QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Enterprise Park bud. C w Krakowie

5 miesięcy rozpoczęła się budowa nowego gmachu na terenie Enterprise Park w Krakowie. Otwarcie budynku C planowane jest na sierpień 2014 r.


Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich.


Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Pierwszy etap, budynki A i B z ponad 15.000 mkw powierzchni, zostały oddane do użytku w październiku 2012 r. Powstający obecnie budynek C będzie miał do zaoferowania ponad 14.000 mkw powierzchni biurowej klasy A.


Trzy budynki kompleksu Enterprise Park docelowo zaoferują łącznie ok. 29.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, zapewniającej użytkownikom dużą swobodę aranżacji biur. Typowe piętra w budynkach A i B oferują łatwe do podziału powierzchnie od 1.706 mkw do 2.310 mkw. W budynku C będzie jeszcze przestronniej: powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.


Niewątpliwym atutem Enterprise Park jest dogodna lokalizacja 3,5 km od krakowskiego Starego Rynku. Przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych, stacja kolejowa czy przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju sprawiają, że Enterprise Park jest znakomicie połączony z pozostałymi dzielnicami miasta.


Enterprise Park to najbardziej „zielony” park biznesowy w Krakowie. Aż 40 proc. jego obszaru stanowią tereny naturalnej zieleni obsadzone różnorodną roślinnością. Z myślą o osobach preferujących ekologiczne metody docierania do pracy, w obrębie kompleksu wytyczony został system ścieżek rowerowych oraz monitorowane stanowiska postojowe dla jednośladów. Na parterach budynków znalazły się przebieralnie z dostępem do łazienek z prysznicami i brodzikami. I etap projektu uzyskał certyfikat środowiskowy BREEAM z oceną „bardzo dobry”. Powstający właśnie budynek C kompleksu jest w trakcie procesu certyfikacji w systemie BREEAM ze spodziewaną oceną końcową na poziomie "bardzo dobry".


II etap Enterprise Park realizowany jest w systemie deweloperskim z finansowaniem zapewnionym przez konsorcjum zawiązane przez Raiffeisen Bank i Alior Bank. Generalne wykonawstwo inwestycji powierzone zostało firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.


Źródło: Avestus Real Estate

28.11.2013


Tagi: inwestycja biurowa, Enterprise Park


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...