QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2013 & VSA Day za nami

Za nami kolejna edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor, podczas której we Władysławowie spotkało się 380 inwestorów. Jak co roku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby hasło „Tylko praktyka inwestowania” w pełni oddawało istotę tego wydarzenia.


Rafał Glinicki podczas swoich wykładów przekazał słuchaczom wiele praktycznych wskazówek traderskich oraz przedstawił, w jaki sposób powinien wyglądać odpowiedni proces decyzyjny tradera, zaprezentował także inny ważny aspekt - odpowiednie podejście mentalne do inwestycji na żywym rynku.

W tym roku przy organizacji Konferencji współpracowaliśmy z firmą VSA TRADER. Gavin Holmes i Rafał Glinicki przez cały piątek dzielili się swoim doświadczeniem w inwestowaniu w oparciu o metodologię Volume Spread Analysis w połączeniu z teorią fal Elliotta oraz geometrią rynku. Uczestnicy Konferencji mieli okazję wziąć udział w module, w którym Gavin Holmes poprowadził trading na żywo, w części tej można było zobaczyć zyskowne zagranie przy użyciu podstawowych zasad VSA.


Gavin Holmes i Rafał Glinicki przez cały piątek dzielili się swoim doświadczeniem w inwestowaniu w oparciu o metodologię Volume Spread Analysis w połączeniu z teorią fal Elliotta oraz geometrią rynku.

Rafał Glinicki podczas swoich wykładów przekazał słuchaczom wiele praktycznych wskazówek traderskich oraz przedstawił, w jaki sposób powinien wyglądać odpowiedni proces decyzyjny tradera, zaprezentował także inny ważny aspekt - odpowiednie podejście mentalne do inwestycji na żywym rynku.


W tym dniu odbyły się również Targi Akcjonariat – wyjątkowa okazja do spotkania ze spółkami „oko w oko”, w których udział wzięły: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Cinema City International N.V., BIOMAX S.A., Atende S.A., Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A., Midas S.A., Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne Spóła Akcyjna, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, INVESTcon GROUP SA, E-Misja Sp. z o.o., INVESTEKO S.A., Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A i Polski Holding Medyczny PCZ.


Uczestnicy Konferencji mieli okazję wysłuchać m.in. wykładu Tomasza Jerzyka „Nie walcz z bankiem centralnym” o wpływie rekordowo niskich stóp procentowych na różne klasy aktywów. Piotr Grela przybliżył słuchaczom poziomy DiNapolego a Michał M. Lisiecki z Platformy Mediowej Point Group S.A. starał się odpowiedzieć na pytanie, czy mediom papierowym grozi wyginięcie. Wojciech Białek, reprezentujący Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. na 8 marca 2014 r zapowiedział koniec hossy. Gwiazdą sobotniego wieczoru był Tomasz Jachimek, który wprowadził wszystkich uczestników w wyborny nastrój.


Konferencja zorganizowana została w ramach programu Akcjonariat Obywatelski.


Źródło: SII/VSA Trader

Zdjęcia: Mieczysław Mieloch

26.11.2013


Tagi: konferencja, Władysławowo, Profesjonalny Inwestor 2013


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...