QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba

W Szklarskiej Porębie, przy ulicy Górnej 19 powstaje nowy elegancki kompleks wypoczynkowy, kierujący swoją ofertę zarówno do świata biznesu, jak i do rodzin z dziećmi. Na obszarze 3 hektarów przewidziane są trzy budynki apartamentowe oraz aparthotel, całość o łącznej powierzchni użytkowej ok 15.000 mkw, z widokiem na panoramę Szklarskiej Poręby i szczyt Szrenica od strony południowej. Wielkość apartamentów wynosi od 36 do 100 mkw, a cena pobytu za dobę zaczyna się od 200 zł za cały apartament. Ośrodek powita pierwszych turystów już w II połowie tego roku. Cały czas prowadzona jest również sprzedaż inwestycyjna apartamentów.NAJNOWSZE INFORMACJE

Inwestorem projektu jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem – Sun & Snow. W budynkach apartamentowych zaplanowano 135 lokali, a w hotelu – 150 pokoi. Wartość całej inwestycji to blisko 80 mln złotych.


Goście Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba będą mogli skorzystać ze zróżnicowanej oferty, która z jednej strony obejmie tarasy widokowe z leżakami, restauracje i ośrodek SPA, a z drugiej – miejsce spacerowo-grilowe, a także trzy ogrody, w tym ogród zapachowy i drugi położony nad samym strumieniem. Inwestor przewidział również cały pakiet atrakcji dla rodzin z dziećmi, w tym własny stok narciarski dla dzieci, bezpieczne place zabaw oraz program opieki zapewnianej przez animatorów. To pierwszy ośrodek w Polsce oferujący na swoim terenie stoki narciarskie.


Ośrodek będzie działać na zasadzie zarządzania wynajmem apartamentów należących do inwestorów prywatnych i instytucjonalnych.


Szklarska Poręba jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, w której sezon turystyczny trwa przez wiele miesięcy. Latem miejscowość przyciąga rowerzystów, amatorów pieszych wycieczek, lub po prostu – odpoczynku w górach. Zimą miasteczko zamienia się w narciarski kurort. W promieniu 20 min jazdy busem po stronie polskiej i czeskiej rozlokowanych jest ok. 45 wyciągów, a do tego ponad 200 km tras biegowych. To tutaj organizowany jest Puchar Świata w biegu zjazdowym.


Sun & Snow jest największą w kraju firmą zarządzającej wynajmem apartamentów wakacyjnych. Obecnie firma zarządza 500 apartamentami zlokalizowanymi w 22 najpopularniejszych polskich kurortach oraz aglomeracjach: Świnoujściu, Sopocie Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Krynicy Morskiej, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Wiśle, Karpaczu, Stegnie, na Mazurach, a także w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. W najbliższym czasie oferta zarządzania wynajmem poszerzy się o kolejne miejscowości, np. Kraków i Gdynię.


Źródło: Sun & Snow

03.07.2012


Tagi: nowy kompleks wypoczynkowy


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...