QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Heritage Gates

Jedna z najpiękniejszych wrocławskich kamienic, będąca ozdobą ulicy Rzeźniczej, ze swą unikalną, dekoracyjną fasadą z piaskowca, została odnowiona i przekształcona w wysokiej klasy obiekt biurowo-usługowy o wyjątkowym charakterze.


Jedna z najpiękniejszych wrocławskich kamienic, będąca ozdobą ulicy Rzeźniczej na Starym Mieście.

Budynek przy ulicy Rzeźniczej 28–31 powstał w 1900 roku według projektu architekta Karla Grossera. Wpisany do Rejestru Zabytków Architektury i Budownictwa, stanowi ważny przykład niepowtarzalnej architektury nawiązującej do formy renesansu północnego, stylu rozwijanego na Dolnym Śląsku na przełomie XIX i XX wieku.


Unikalna, dekoracyjna fasada z piaskowca, zdobione kolumny czy eleganckie klatki schodowe to tylko niektóre spośród wysokiej klasy elementów wykończenia, jakie posiada kamienica. Ta różnorodność detali architektonicznych sprawia, że obiekt stanowi ozdobę miasta.


Fasada budynku została odnowiona, a wnętrza, wraz ze wspaniałym dziedzińcem, zostały całkowicie wyremontowane i zaadaptowane do nowego planu funkcjonalnego.


Wyższe kondygnacje są przeznaczone na nowoczesne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, natomiast podziemie i parter – na powierzchnie handlowo-usługowe.


Projekt adaptacji i modernizacji przestrzeni historycznej kamienicy zakładał zachowanie niepowtarzalnego architektonicznego stylu, przy jednoczesnym dostosowaniu obiektu do nowoczesnych standardów.


Wyższe kondygnacje są przeznaczone na nowoczesne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, natomiast podziemie i parter – na powierzchnie handlowo-usługowe. Duże otwory okienne i wysokie sufity (do 4 m) stanowią idealne warunki dla nowoczesnej powierzchni komercyjnej.

Duże otwory okienne i wysokie sufity (do 4 m) stanowią idealne warunki dla nowoczesnej powierzchni komercyjnej. Wewnętrzna struktura powierzchni użytkowej oraz niezbędne pomieszczenia socjalne zostały zaplanowane tak, by umożliwić elastyczne dopasowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców.


Szczegóły oferty dla powierzchni biurowej:

Całkowita powierzchnia użytkowa - 3168m2

Dostępna powierzchnia biurowa do wynajęcia - 375 m2

Minimalna powierzchnia do wynajęcia - 165m2

Czynsz za m2 - od 60 PLN/m2 netto

Opłaty eksploatacyjne - 15 PLN/m2 netto

Minimalny okres najmu - 36 miesięcy


Szczegóły oferty dla powierzchni użytkowej:

Dostępna powierzchnia usługowa do wynajęcia - 728 m2

Czynsz za m2 - od 70 PLN/m2 netto

Opłaty eksploatacyjne - 7,50 PLN/m2 netto

Minimalny okres najmu - 36 miesięcy


Dla działalności usługowej obecnie do wynajęcia oferowane są łącznie trzy lokale o powierzchniach: 249 m2 na poziomie 0 oraz 172 i 307 m2 na poziomie -1.


LOKALIZACJA

Ulica Rzeźnicza jest jedną z piękniejszych i bardziej prestiżowych ulic we Wrocławiu. Usytuowana w odległości zaledwie 100 m od wrocławskiego Rynku, znana jest ze swej zachwycającej architektury – od początku XX wieku lokowały się tam banki, biura maklerskie oraz inne prestiżowe obiekty handlowe.


Położenie w ścisłym centrum zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. Blisko stąd do multipleksu Helios, do filharmonii, opery, Teatru Polskiego czy zlokalizowanego przy tej samej ulicy Teatru Współczesnego. Na Rynku i sąsiadujących z nim malowniczych uliczkach, mieszczących liczne kawiarenki, restauracje i kluby, można się zrelaksować po dniu spędzonym w pracy.


W pobliżu budynku znajduje się jeden z głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia – przy ul. Kazimierza Wielkiego, gdzie znajdują się przystanki tramwajowe linii nr: 4, 6, 7, 8, 10, 14, 17, 20, 23, 33 Plus, 73 oraz autobusowe linii: D, K, 103, 122, 127, 132, 135, 139, 142, 144, 146, 149, 403, 406, 409.

Dworzec Główny PKP: 10 minut samochodem / 15 minut komunikacją miejską / 20 minut pieszo.

Port Lotniczy im. M. Kopernika: 25 minut samochodem / 35 minut komunikacją miejską.


Więcej informacji na stronie: www.heritagegates.plKONTAKT

Anna Patrzyk-Sperzyńska, tel.: 71 719 89 64

e-mail: anna.patrzyk@immobillogroup.com


WYNAJEM PROWADZI:

Immobillo Group Sp. z o.o.

ul. Św. Antoniego 2/4, brama A,

50-073 Wrocław

e-mail: leasing@immobillogroup.com

www: www.immobillogroup.com