QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Wola House w Warszawie

W dniu 16 grudnia Unidevelopment podpisał umowę przedwstępną, warunkową w sprawie zakupu spółki SPV, powołanej w celu realizacji biurowca Wola House. Inwestycja na warszawskiej Woli posiada już prawomocne pozwolenie na budowę.Najnowsze informacje

Budynek Wola House będzie zlokalizowany w Warszawie przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Powierzchnia całkowita tego biurowca wyniesie 33.885 mkw. z czego 22.068 mkw. stanowić będzie część naziemna, a 11.817 mkw. część podziemna.


Budynek Wola House zostanie wybudowany zgodnie z wymaganiami klasy A. Konstrukcja składać się będzie z trzech prostopadłościennych brył, ułożonych w kształt litery H. Powstanie tu 9 kondygnacji naziemnych i 3 kondygnacje podziemne. Na parterze, w głównym wejściu zamontowane zostaną drzwi obrotowe. Powstanie też ogólnodostępna kantyna, powierzchnie biurowe oraz pomieszczenia techniczne. Na wyższych piętrach planowane są powierzchnie open-space o funkcji biurowej. Ich łączna powierzchnia wyniesie 19.160 mkw. Z kolei w garażu powstanie 248 miejsc parkingowych. Na każdym poziomie podziemnym planowane są również powierzchnie magazynowe oraz pomieszczenia techniczne. Przednia część budynku będzie wyróżniała go spośród pozostałych obiektów. Skrajna część od strony frontu będzie „ścięta” pod kątem 83° w stosunku do powierzchni terenu i zakończona niższymi bryłami ze szkła.


Budynek będzie zlokalizowany w otoczeniu sprzyjającym inwestycji biurowej. W pobliżu znajdują się inne biurowce oraz centra handlowe. Atrakcyjność lokalizacji zwiększa łatwy dostęp do dworca Warszawa Zachodnia, dogodny dojazd do lotniska Okęcie i tras wylotowych z Warszawy. W miejsce planowanej inwestycji można dojechać zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i transportem własnym. W przyszłości w pobliżu przebiegać ma linia metra.


Unidevelopment Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której oferta obejmuje domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, jak i nieruchomości komercyjne. Spółka należy w 100% do UNIBEP S.A. – dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Unidevelopment Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Spółka posiada również prestiżowy Certyfikat Dewelopera przyznany przez kapitułę PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa).


Źródło: Unidevelopment Sp. z o.o.

17.12.2011


Tagi: Wola, biurowiec, Wola House


Udostępnij

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...