QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Oxygen Park w Warszawie

Oxygen Park, biurowiec klasy A, to kolejna inwestycja firmy Yareal Polska. Inwestor otrzymał ostateczne pozwolenie na budowę. Rozpoczęto już prace budowlane, które potrwają do 2013 roku.Najnowsze informacje

Oxygen Park, obiekt biurowy klasy A zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich, składać się będzie z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oraz zielonego wewnętrznego dziedzińca. Biurowiec o całkowitej powierzchni najmu około 18 300 mkw. wyróżniać będzie funkcjonalność, wysoka wydajność powierzchni oraz nowoczesna architektura. Powierzchnia najmu na jednym piętrze wynosić będzie około ok. 1 500 mkw. Dzięki elastycznej aranżacji na jednej kondygnacji będą mogły znaleźć się biura nawet czterech najemców. Dodatkowym atutem Oxygen Park będzie niski współczynnik powierzchni wspólnej kształtujący się na poziomie około 3%. Dla komfortu przyszłych użytkowników w Oxygen Park zaplanowano kantynę oraz kiosk. W inwestycji przewidzianych zostało około 232 miejsc parkingowych.


Obiekt zgłoszony został do ekologicznego certyfikatu BREEAM, który jest gwarancją najwyższej efektywności i jakości dla najemców powierzchni biurowej. Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej JEMS Architekci.


Zielony Oxygen Park

Oxygen Park będzie obiektem przyjaznym użytkownikom. W projekcie przewidziano m.in.: zielone atria z naturalną roślinnością pnącą się przez dwa piętra oraz wewnętrzny zielony dziedziniec. Zieleń zaprojektowano zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Istotną rolę pełnić tu będzie także mała architektura: murki, żywopłoty, krzewy i zieleńce podzielone kaskadowo na przestrzenie zielone, co znacznie podniesie estetykę obiektu, a przez to komfort pracy przyszłych najemców. Od strony ul. Jutrzenki i dziedzińca budynek będzie posiadał uchylne okna dające dopływ świeżego powietrza. Poprzez zastosowanie przeszklonej fasady na całej wysokości powierzchni biurowej, biura przyszłych najemców będą miały zapewnione doskonałe doświetlenie światłem dziennym.


Doskonała lokalizacja

Oxygen Park zlokalizowany będzie przy głównej arterii prowadzącej do centrum miasta, obok skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Jutrzenki. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura w południowo-zachodniej strefie biurowej oraz doskonała komunikacja z pozostałymi częściami miasta czynią lokalizację biurowca niezwykle atrakcyjną dla przyszłych najemców. W okolicy budowana jest obecnie obwodnica, która ułatwi ruch samochodowy. Poszerzone Al. Jerozolimskie, liczne środki komunikacji miejskiej (linie autobusowe), jak również bliskość stacji kolejki WKD i dworców kolejowych PKP (Dworzec Zachodni, Dworzec Centralny), zapewnią przyszłym najemcom szybki i sprawny dojazd do biura, centrum miasta i lotniska Okęcie, które oddalone jest zaledwie o kilkanaście minut jazdy samochodem. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo kilku hipermarketów oraz centrów handlowych, m.in.: Leclerc, Makro, Reduta i Blue City.


Źródło: Yareal Polska

28.10.2011


Tagi: Warszawa, biurowiec, Oxygen Park


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Bidroom to holenderska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 rokujako bezprowizyjna hotelowa...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...