QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Pokaz sukien koktajlowych z kolekcji Agnieszki Światły

Wrocławska projektantka, Agnieszka Światły zaprezentowała suknie koktajlowe podczas Managers Cocktail zorganizowanego przez portal QBusiness.pl, który odbył się 12 października 2011 roku w hotelu Platinum Palace we Wrocławiu.


Managers Cocktail 12 października 2011 - fotorelacja


W kameralnych wnętrzach hotelu Platinum Palace we Wrocławiu odbył się ekskluzywny pokaz mody, który specjalnie na nasz Managers Cocktail przygotowała projektantka Agnieszka Światły. Piękne dziewczyny zaprezentowały się w ultra kobiecych i wyjątkowych kreacjach. Wszystkie suknie uszyte zostały ze szlachetnych tkanin takich jak jedwabie, muśliny, satyny jedwabne oraz organtyny, dzięki którym charakter każdej kreacji staje się wyjątkowo ekskluzywny. Szeroki wachlarz kolorystyczny oraz unikalne fasony pozwalają sprostać gustom nawet najbardziej wymagających pań. Pokaz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonych gości.
Zdjęcia: Aleksandra Macewicz


Projektantka Agnieszka Światły jest absolwentką Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu. Od wielu lat mieszka, tworzy i prowadzi swój autorski butik we Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej 155. Jest laureatką między innymi ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody „Gryf Fashion Show 2008” w kategorii Haute Couture. Dzięki swoim kolekcjom znalazła się w finałach wielu prestiżowych konkursów, m.in.: „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”. Dzięki licznym wyróżnieniom oraz nagrodom zyskała uznanie w świecie mody zarówno na rynku polskim, jak również zagranicznym. Jej projekty ukazywały się wielokrotnie na łamach czołowych magazynów, m.in.: Elle, Glamour, Fashion Magazine, The Hush Magazine, The Spot, Stylowy-Wrocław, WOW, Dilemmas Magazine, Businessman.pl, Moda Forum. W sierpniu 2010 roku w programie TVN Uwaga przedstawiona została sylwetka projektantki, która szyje kreacje nie tylko w rozmiarze 0, ale również w rozmiarach XXL, umożliwiając tym samym wszystkim kobietom poczuć się wyjątkowo i pięknie.


Na rynku międzynarodowym projektantka prezentowała swoją twórczość w na Lviv Fashion Week 2009 na Ukrainie, oraz podczas Berlin Mercedes-Benz Fashion Week 2011 w Niemczech, gdzie jej projekty spotkały się z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem. W lipcu 2011 projektantka zaprezentowała się podczas „LGN Events Summer Catwalk” w Londynie.


Agnieszka Światły specjalizuję się w ekskluzywnych sukniach wieczorowych, okolicznościowych, business’owych oraz na co dzień.


Managers Cocktail 12 października 2011 - fotorelacja


Źródło: QBusiness Media

17.10.2011


Tagi: pokaz sukni koktajlowych, Agnieszka Światły, koktajl, Platinum Palace, managers cocktail, spotkanie biznesowe, leasing dla firm


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...