QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Galeria Podium w Oławie

Galeria Podium zlokalizowana będzie w Oławie przy skrzyżowaniu nowej obwodnicy miasta z drogą dojazdową do autostrady A4. Powstanie przy ulicy Nowy Otok w bezpośrednim sąsiedztwie nowego osiedla budynków jedno- i wielorodzinnych liczącego ponad 600 domów, z których blisko 200 została już wybudowana. Otwarcie obiektu planowane jest na III kwartał 2013 r. Inwestorem jest Orapa Investments, polsko-holenderska spółka joint-venture. Firma Colliers International została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację.Nowa galeria zaoferuje na dwóch kondygnacjach 48 lokali o łącznej powierzchni najmu 12.250 m2. W części rozrywkowej znajdą się restauracje, fitness klub oraz 4-salowe Multikino, z którym umowa najmu już została podpisana.


Projekt wspierany jest przez zarząd miasta Oława, który w powstaniu galerii wraz z kinem widzi kolejny ważny etap w procesie rozwoju miasta. Nowy basen pływacki, hala sportowa, odnowiony stadion a także nowoczesne 4-salowe kino wzmocnią ofertę rozrywkową miasta, dzięki czemu Oława zyska na atrakcyjności jako miejsce warte zamieszkania.


Zainteresowanie wynajęciem powierzchni potwierdziło kilkanaście znanych sieci handlowych, działających na polskim rynku. Trwają zaawansowane negocjacje z potencjalnymi najemcami. Otwarcie galerii planowane jest na trzeci kwartał 2013 r.


Inwestor, Orapa Investments jest polsko-holenderską spółką joint venture. Polski partner, firma Europacific posiada 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Australii i w Polsce, w tym 7 lat w ramach projektu deweloperskiego na Nowym Otoku w Oławie. Holenderski partner może pochwalić się równie bogatym doświadczeniem, które obejmuje 25 lat na rynku finansów i nieruchomości w Europie, Ameryce oraz w Azji, z czego 4 lata w Polsce. Centrum Handlowe w Oławie to pierwszy wspólny projekt obu partnerów.


Źródło: Colliers International

22.08.2011


Tagi: Oława, galeria, centrum handlowe, Promenady, Orapa Investments, komercjalizacja, multikino


Udostępnij


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...