QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Konstruktorska Business Center

Biurowiec Konstruktorska Business Center, którego budowa właśnie się rozpoczęła, zaoferuje 48.000 m kw. powierzchni biurowych i handlowych klasy A. Planowany termin oddania do użytku przewidziany jest na pierwszy kwartał 2013 roku. Inwestorem jest HB Reavis Group, a wyłącznym agentem została firma CB Richard Ellis.KBC jest znakomicie zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej, w sąsiedztwie Galerii Mokotów. Poza doskonałą dostępnością środkami transportu publicznego (tramwaje, autobusy, połączenie kolejowe) budynek będzie oferował biura najwyższej jakości, w przyjaznym środowisku pracy i w otoczeniu zieleni. Budynek został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na dbałość o środowisko naturalne i jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikacji BREEAM. Mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych najemców budynek wyposażony będzie w nowoczesne systemy bezpieczeństwa m.in. tryskacze.


Biurowiec został zaprojektowany przez uznaną pracownię architektoniczną Epstein. Projekt będzie posiadał 7 pięter, wraz z dwoma kondygnacjami podziemnymi i zaoferuje łącznie 1.070 miejsc parkingowych. Dzięki największej w Polsce powierzchni piętra biurowego będzie oferował dużym najemcom unikalne możliwości aranżacji powierzchni biurowej.


W biurowcu zostały zaprojektowane szczególne udogodnienia dla najemców – restauracja, kawiarnia, catering dla firm, bank, kiosk oraz siłownia. Projekt przewiduje także wewnętrzne dziedzińce z naturalną roślinnością i specjalnie wydzielonymi terenami do wypoczynku na świeżym powietrzu.


Źródło: CB Richard Ellis

06.05.2011


Tagi: Warszawa, biurowiec, Konstruktorska Business Center, HB Reavis Group


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...