QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Promenady Epsilon we Wrocławiu

Vantage Development S.A. rozpoczął budowę obiektu biurowego - Promenady Epsilon. Jest to pierwszy etap budowy kompleksu biurowo – mieszkalnego Promenady Wrocławskie w centrum Wrocławia. Data oddania obiektu do użytkowania zaplanowana została na czerwiec 2012.


Promenady Epsilon


Promenady Epsilon to pierwszy etap budowy kompleksu biurowo – mieszkalnego Promenady Wrocławskie w centrum Wrocławia, w którym docelowo powstanie około 2 tysiące mieszkań i 80 tysięcy metrów kwadratowych biur. Będzie to największe przedsięwzięcie na wrocławskim rynku deweloperskim, obejmujące w sumie ponad 15 hektarów gruntu. Atutem położenia, w którym znajdzie się m.in. budynek biurowy Promenad Epsilon jest bliskość Rynku, bezpośrednie sąsiedztwo Odry i Kanału Miejskiego z własnym nabrzeżem oraz bliskość tras wyjazdowych w kierunku Warszawy i Poznania. Budynek Epsilon, o powierzchni około 6.600 metrów kwadratowych powierzchni użytkowo usługowej, usytuowany będzie w odległości niespełna 3 kilometrów od wrocławskiego Rynku, posiadał będzie dobrą komunikację z lotniskiem, a także autostradą A4 i drogą ekspresową S8. Jego zaletą jest również bliskie sąsiedztwo stacji kolejowej Wrocław Nadodrze oraz komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej jak i autobusowej.


Zaletami Promenad Epsilon, obok unikalnego położenia, jest, dzięki elastycznym modułom biurowym, możliwość ich dopasowania do potrzeb każdego Klienta. Budynek będzie się charakteryzował nowoczesną bryłą. Został zaprojektowany tak, by jego wnętrza były przyjazne i przestronne. Obiekt będzie podlegał w całości kontroli dostępu i ochronie. Wyposażony został w wygodny parking podziemny, a także naziemny.


Promenady Epsilon to część Promenad Wrocławskich nowej dzielnicy z obiektami usługowymi, handlowymi i rekreacyjnymi dla mieszkańców o łącznej powierzchni docelowej około 200 tysięcy metrów kwadratowych.


Na Generalnego Wykonawcę budynku biurowo-usługowego „Promenady Epsilon” wybrana została firma CFE Polska Sp. z .o.o.Vantage Development S.A. - spółka działająca w branży deweloperskiej. Ambicją Vantage Development jest objęcie pozycji kluczowego dewelopera na rynku wrocławskim – jednym z najszybciej rozwijających się rynków nieruchomości w Polsce. Spółka na tym właśnie obszarze koncentruje swoje działania i realizuje kilka bardzo dużych projektów mieszkaniowych i biurowych. Vantage Development nie tylko buduje, ale kształtuje i rozwija przestrzeń publiczną, tworząc unikalne miejsca do życia i pracy. Wybierając najlepsze lokalizacje, wkomponowuje w nie niepowtarzalne, nowoczesne projekty architektoniczne. Vantage Development S.A. należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co jest dodatkowym gwarantem dbałości o najwyższy standard i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wyróżniona certyfikatem „Solidna Firma 2010”. Spółka Vantage Development aktywnie wspiera budowę nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej - „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.


Źródło: Vantage Development S.A.

21.03.2011


Tagi: biurowiec, Epsilon, Promenady Wrocławskie


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...