QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec Aurus w Łodzi

Realizowany przez Echo Investment biurowiec Aurus w Łodzi został przeprojektowany. Wprowadzone zmiany pozwolą na etapową realizację i elastyczną sprzedaż projektu.Nowa koncepcja biurowca to dwa budynki o łącznej powierzchni 20 000 mkw. pod wynajem. Powierzchnia typowo biurowa to około 18 500 mkw., pozostała część zlokalizowana na parterze obiektu przeznaczona jest na działalność usługową. Oba budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych oraz podziemny parking. Najemcy biurowca mają do dyspozycji 381 miejsc parkingowych (252 podziemne i 129 na terenie obiektu). Budynek oferuje powierzchnię w obrębie kondygnacji blisko 1 000 mkw., co jest zdecydowanie wygodnym rozwiązaniem dla większych najemców.


Projekt powstaje przy łódzkiej Alei Piłsudskiego. To właśnie tam znajdują się liczne biurowce oraz inne ważne i znane obiekty m.in.: Centrum Biznesu, Centrum Rozrywki Silver Screen i Hotel IBIS (zrealizowane przez Echo Investment) czy centrum handlowe Galeria Łódzka. Atutem lokalizacji biurowca Aurus jest również bliskość Portu Lotniczego Łódź-Lublinek. Nowoczesna architektura, zastosowanie praktycznych rozwiązań technologicznych oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Aurus jest idealnym miejscem pracy, liczącym się i charakterystycznym projektem na biurowej mapie Łodzi.


Poszczególne kondygnacje zaprojektowane są w sposób umożliwiający ich elastyczny podział - od niewielkich, indywidualnych pokoi biurowych, poprzez biura typu open space, do przestronnych sal konferencyjnych. Zaproponowany układ przestrzenny budynku pozwala na dostęp światła naturalnego do całej powierzchni biurowej, a ciepłochłonne okna zapewniają komfort termiczny, ochronę przeciwsłoneczną i akustyczną.


Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, klimatyzację, kontrolę wilgotności powietrza i podłogi techniczne. Zastosowany zostanie szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu.


Projekt budynku opracowali fachowcy z B'ART, Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew. Zakończenie prac zaplanowano na 2012 rok.


Źródło: Echo Investment

10.03.2011


Tagi: Łódź, biurowce, projekt


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WARSZTATY KULINARNE WE WROCLAVII

giełda

Zapraszamy na cykliczne spotkania dla wrocławskiego biznesu w CH Wroclavia!

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...