QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Biurowiec Aurus w Łodzi

Realizowany przez Echo Investment biurowiec Aurus w Łodzi został przeprojektowany. Wprowadzone zmiany pozwolą na etapową realizację i elastyczną sprzedaż projektu.Nowa koncepcja biurowca to dwa budynki o łącznej powierzchni 20 000 mkw. pod wynajem. Powierzchnia typowo biurowa to około 18 500 mkw., pozostała część zlokalizowana na parterze obiektu przeznaczona jest na działalność usługową. Oba budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych oraz podziemny parking. Najemcy biurowca mają do dyspozycji 381 miejsc parkingowych (252 podziemne i 129 na terenie obiektu). Budynek oferuje powierzchnię w obrębie kondygnacji blisko 1 000 mkw., co jest zdecydowanie wygodnym rozwiązaniem dla większych najemców.


Projekt powstaje przy łódzkiej Alei Piłsudskiego. To właśnie tam znajdują się liczne biurowce oraz inne ważne i znane obiekty m.in.: Centrum Biznesu, Centrum Rozrywki Silver Screen i Hotel IBIS (zrealizowane przez Echo Investment) czy centrum handlowe Galeria Łódzka. Atutem lokalizacji biurowca Aurus jest również bliskość Portu Lotniczego Łódź-Lublinek. Nowoczesna architektura, zastosowanie praktycznych rozwiązań technologicznych oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Aurus jest idealnym miejscem pracy, liczącym się i charakterystycznym projektem na biurowej mapie Łodzi.


Poszczególne kondygnacje zaprojektowane są w sposób umożliwiający ich elastyczny podział - od niewielkich, indywidualnych pokoi biurowych, poprzez biura typu open space, do przestronnych sal konferencyjnych. Zaproponowany układ przestrzenny budynku pozwala na dostęp światła naturalnego do całej powierzchni biurowej, a ciepłochłonne okna zapewniają komfort termiczny, ochronę przeciwsłoneczną i akustyczną.


Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, klimatyzację, kontrolę wilgotności powietrza i podłogi techniczne. Zastosowany zostanie szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu.


Projekt budynku opracowali fachowcy z B'ART, Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew. Zakończenie prac zaplanowano na 2012 rok.


Źródło: Echo Investment

10.03.2011


Tagi: Łódź, biurowce, projekt


Udostępnij

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE