QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec Equator II w Warszawie

Trwa budowa biurowca Equator II (21 000 mkw), drugiej fazy warszawskiego kompleksu biurowego Equator. Obecnie rozpoczęto budowę dziewiątego piętra wieżowca.Equator II jest realizowany przez Zenith Real, spółkę zależną Grupy Karimpol. Polski oddział z siedzibą w Warszawie nadzoruje projektowanie i budowę Equator II oraz zarządza najmem i innymi operacjami dotyczącymi klientów.


Equator II jest jednym z niewielu projektów biurowych, które zostaną wybudowane bez zabezpieczenia w postaci zawartych umów przednajmu. Także pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku na początku października 2011 roku. Najemcy poza ustaloną i pewną datą oddania projektu, skorzystają także z wysokiej jakości środowiska pracy, jaką oferuje ten biurowiec zlokalizowany dogodnie na obrzeżach biznesowego centrum Warszawy.


Equator II będzie oferował 21 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej na 12 kondygnacjach. Układ piętra pozwoli na elastyczną i efektywną aranżację biura w opcji otwartej przestrzeni lub z podziałem na moduły, czy kombinacji obu. Pozostała powierzchnia na parterze będzie mogła zostać wykorzystana na potrzeby salonu wystawowego, sklepu, czy biura.


Equator II spełni wszystkie wymogi oferowane przez budynki biurowe klasy A, w tym m.in. wyposażenie jak np: klimakonwektory sufitowe, przeszklenia od podłogi do sufitu, najnowszy system zarządzania budynkiem i bezpieczeństwa, osiem szybkobieżnych wind (7 osobowych i 1 towarowa) z preselekcją wyboru piętra oraz czterokondygnacyjny podziemny parking na 250 miejsc postojowych.


Idealna lokalizacja Equator II w Al. Jerozolimskich w Warszawie, zapewni doskonały dostęp do transportu publicznego (autobusów, tramwajów, pociągu), lotniska, galerii handlowych i innych obiektów użyteczności publicznej.


Źródło: Jones Lang LaSalle

05.01.2011


Tagi: Jones Lang LaSalle, Karimpol, Equator II, Warszawa


Udostępnij


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...