QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Native Marketing promowało projekt MOLI

4 grudnia odbyła się we Wrocławiu impreza promująca projekt MOLI (Wrocław Launch Event), zorganizowana wspólnie przez Native Agency i Adam Smith College. Było to oficjalne rozpoczęcie współpracy pomiędzy tymi firmami.


Wydarzenie rozpoczęło się konferencją, mająca na celu pokazanie możliwości wynikających z zastosowania w polskich przedsiębiorstwach i firmach projektu MOLI (Mobile Online Learning Initiative). Pod nazwą tą kryje się idea wykorzystania mobilnego autobusu szkoleniowego, w procesie szkolenia kadr. MOLI to pojazd posiadający szerokopasmowy internet, jedenaście stanowisk dla instruktora i studentów oraz najnowocześniejszą technologię.Projekt MOLI sprawdził się w Szkocji, gdzie dzięki niemu zostało przeszkolonych 4 tysiące osób. Od kwietnia 2009 roku, Adam Smith College daje również szanse podnoszenia kwalifikacji przez polskich specjalistów. Koncepcja ta to niewątpliwie duży krok w procesie budowania mądrzejszego społeczeństwa oraz rewitalizacji terenów nie tylko naszego województwa, ale także obszarów słabo zurbanizowanych w obrębie całego kraju.


Podczas konferencji swoją firmę zaprezentowała również Native Agency, międzynarodowa firma marketingu strategicznego, która posiada swoje biura w Edynburgu, Dubaju, Nowym Jorku a teraz także we Wrocławiu. Jej klientami są m.in. Tesco, Diageo, The Royal Bank of Scotland, Memex i wiele innych światowych marek.Po owocnych prezentacjach ASC i Native Agency, odbyło się przyjęcie koktajlowe z okazji rozpoczęcia wspólnej działalności obu instytucji. W wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci agencji rządowych oraz organów urzędniczych, polskich i brytyjskich sektorów biznesowych, kadra menadżerska z Dolnego Śląska, Mazowsza oraz Wielkopolski. Przyjęcie uwieczniły ciekawe atrakcje m.in pokaz barmański oraz występ artystycznej grupy SAO. Świetne zorganizowane koktajl party, miła atmosfera, ciekawi ludzie, wiele niespodzianek i dużo wszelakiej obfitości, nie tylko na barze, sprawiło, że przyjęcie to zapadło w pamięci wszystkim gościom, którzy zaszczycili je swoją obecnością.


O Adam Smith College

Adam Smith College jest wiodącą placówką szkolnictwa zawodowego w Szkocji oraz międzynarodowym liderem w rozwoju kształcenia. W Polsce ASC działa pod marką Adam Smith Business Solutions i oferuje swoim studentom pakiety szkoleń biznesowych, które są uznawane we wszystkich krajach Uni Europejskiej.


Źródło: Native Marketing Wrocław

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE