QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Loty z Wrocławia przez Oslo do Sztokholmu i innych miast

Norwegian Air Shuttle, w sezonie zimowym rozszerza swoją dotychczasową ofertę dwóch bezpośrednich połączeń tygodniowo z Wrocławia do Oslo o polączenia tranzytowe do Sztokholmu oraz sześciu miast w Norwegii. Są to połączenia z gwarantowanymi transferami na lotnisku Gardemoen w Oslo do stolicy Szwecji oraz następujących norweskich portów: Bardufoss, Bergen, Harstad/Narvik, Stavanger, Tromso i Trondheim.


Wprowadzenie nowych połączeń do rozkładu zimowego jest konsekwencją strategii rynkowej Norwegian, jedynej taniej linii gwarantującej przesiadki w swoich bazach. Możliwości takie daje główne lotnisko w Oslo (Gardemoen), będące jednocześnie najważniejszą bazą norweskiej linii.


Loty z Wrocławia, pozwalające na przesiadki w Oslo, będą odbywać się w środy i soboty. Rejsy te pozwalają ponadto na tranzyty w Oslo na rejsy Norwegian do Kopenhagi. Z głównego lotniska w Oslo, jakim jest Gardermoen, Norwegian oferuje połączenia do kilkunastu miast w Norwegii oraz kilkudziesięciu portów w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.


- Połączenie, z powodzeniem eksploatowane przez Norwegian od 18 czerwca 2008 roku, cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Norwegii. Korzysta na tym nie tylko Port Lotniczy, ale też cały Region. Jako mieszkańcy Dolnego Śląska cieszymy się więc, że Norwegian stawia na Wrocław, otwierając połączenia przez Oslo do Sztokholmu oraz sześciu norweskich miast – mówi Prezes Portu Lotniczego we Wrocławiu, Dariusz Kuś.

- Ważne miejsce w strategii Norwegian Air Shuttle zajmuje Wrocław, również ze względu na naturalne i szybko rozwijające się związki Dolnego Śląska ze Skandynawią, gdzie znajdują się nasze bazy. Sukces połączenia do Oslo potwierdza słuszność naszej polityki rozwijania połączeń lotniczych między Polską a Norwegią. Oferujemy ich więcej niż jakikolwiek inny przewoźnik i będziemy umacniać pozycję lidera na tym rynku. Przed mieszkańcami Dolnego Śląska otwiera się Szwecja i cala Norwegia. Konkurencyjne i transparentne ceny, norweska solidność i polska gościnność to powszechnie doceniane atuty Norwegian- podkreśla Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki.


Warto przypomnieć, że zgodnie z danymi przewozowymi za 2007 rok, opublikowanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, Norwegian jest najbardziej dynamiczną linią lotniczą w Polsce. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.

Norwegian oferuje połączenia na jedenastu trasach międzynarodowych z Warszawy, pięciu z Krakowa oraz po jednej z Gdańska, Szczecina i Wrocławia. W warszawskiej bazie pracuje blisko 100 osób.


Źródło: Norwegian Air Shuttle

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE