QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Loty z Wrocławia przez Oslo do Sztokholmu i innych miast

Norwegian Air Shuttle, w sezonie zimowym rozszerza swoją dotychczasową ofertę dwóch bezpośrednich połączeń tygodniowo z Wrocławia do Oslo o polączenia tranzytowe do Sztokholmu oraz sześciu miast w Norwegii. Są to połączenia z gwarantowanymi transferami na lotnisku Gardemoen w Oslo do stolicy Szwecji oraz następujących norweskich portów: Bardufoss, Bergen, Harstad/Narvik, Stavanger, Tromso i Trondheim.


Wprowadzenie nowych połączeń do rozkładu zimowego jest konsekwencją strategii rynkowej Norwegian, jedynej taniej linii gwarantującej przesiadki w swoich bazach. Możliwości takie daje główne lotnisko w Oslo (Gardemoen), będące jednocześnie najważniejszą bazą norweskiej linii.


Loty z Wrocławia, pozwalające na przesiadki w Oslo, będą odbywać się w środy i soboty. Rejsy te pozwalają ponadto na tranzyty w Oslo na rejsy Norwegian do Kopenhagi. Z głównego lotniska w Oslo, jakim jest Gardermoen, Norwegian oferuje połączenia do kilkunastu miast w Norwegii oraz kilkudziesięciu portów w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.


- Połączenie, z powodzeniem eksploatowane przez Norwegian od 18 czerwca 2008 roku, cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Norwegii. Korzysta na tym nie tylko Port Lotniczy, ale też cały Region. Jako mieszkańcy Dolnego Śląska cieszymy się więc, że Norwegian stawia na Wrocław, otwierając połączenia przez Oslo do Sztokholmu oraz sześciu norweskich miast – mówi Prezes Portu Lotniczego we Wrocławiu, Dariusz Kuś.

- Ważne miejsce w strategii Norwegian Air Shuttle zajmuje Wrocław, również ze względu na naturalne i szybko rozwijające się związki Dolnego Śląska ze Skandynawią, gdzie znajdują się nasze bazy. Sukces połączenia do Oslo potwierdza słuszność naszej polityki rozwijania połączeń lotniczych między Polską a Norwegią. Oferujemy ich więcej niż jakikolwiek inny przewoźnik i będziemy umacniać pozycję lidera na tym rynku. Przed mieszkańcami Dolnego Śląska otwiera się Szwecja i cala Norwegia. Konkurencyjne i transparentne ceny, norweska solidność i polska gościnność to powszechnie doceniane atuty Norwegian- podkreśla Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki.


Warto przypomnieć, że zgodnie z danymi przewozowymi za 2007 rok, opublikowanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, Norwegian jest najbardziej dynamiczną linią lotniczą w Polsce. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.

Norwegian oferuje połączenia na jedenastu trasach międzynarodowych z Warszawy, pięciu z Krakowa oraz po jednej z Gdańska, Szczecina i Wrocławia. W warszawskiej bazie pracuje blisko 100 osób.


Źródło: Norwegian Air Shuttle

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WARSZTATY KULINARNE WE WROCLAVII

giełda

Zapraszamy na cykliczne spotkania dla wrocławskiego biznesu w CH Wroclavia!

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...