QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Magdalena Pasecka

foto

Innova Capital, wiodący fundusz private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza awans Magdaleny Paseckiej na stanowisko Partnera. Nominacja wzmacnia organizację Innova Capital oraz podkreśla wzrost znaczenia funkcji nadzoru nad portfelem funduszu oraz odpowiedzialnego inwestowania (ESG). Jako jeden z Partnerów, Magdalena Pasecka będzie nadal pełnić funkcję CFO firmy.


Magdalena Pasecka jest związana z Innova Capital łącznie ponad 10 lat. Posiada bogate i poparte sukcesami doświadczenie w sektorach venture capital i private equity. Jest członkiem Komitetu Inwestycyjnego Innova Capital, w ramach którego podejmowane są kluczowe decyzje dotyczące obecnych oraz przyszłych inwestycji. Jednocześnie odpowiada za powoływanie nowych funduszy i jest aktywnie zaangażowana w procesy fundraisingu, a także kwestie związane z raportowaniem na potrzeby inwestorów i bieżący kontakt z nimi. Jako CFO jest w szczególności odpowiedzialna za obszar raportowania, kontroli finansowej i monitoringu portfela. Wraz z objęciem stanowiska Partnera, zwiększy się jej udział w opracowywaniu strategii rozwoju całego portfela spółek, w którym obecnie znajduje się 12 firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej o zróżnicowanym profilu działalności.


Magdalena Pasecka dołącza do Andrzeja Bartosa, Krzysztofa Kuliga i Leszka Muzyczyszyna jako kolejny Partner w firmie zarządzającej. – Dla Innova Capital rozwój kluczowych członków zespołu, którzy przyczyniają się do sukcesu firmy ma wyjątkowe znaczenie. Bardzo cieszymy się z awansu Magdy na stanowisko Partnera. Jej doświadczenie i wiedza będą atutami w rozwoju strategii naszego portfela. Dotychczasowy wkład Magdy we wzrost wartości naszych inwestycji był imponujący i jesteśmy przekonani, że jako Partner, Magda dalej będzie przyczyniać się do sukcesów Innova – czytamy w oświadczeniu Senior Partnerów Innova Capital.


Magdalena Pasecka posiada tytuł magistra Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość, a w ramach stypendium naukowego studiowała także na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji w Niemczech. Zdobyła kwalifikacje biegłego rewidenta oraz międzynarodowej organizacji ACCA. Zanim objęła stanowisko CFO w Innova Capital, była członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w MCI Capital, spółce z branży venture capital i private equity. Wcześniej współpracowała z Innova Capital na stanowisku kontrolera finansowego.


Źródło: Innova Capital

16.06.2020


Tagi: Magdalena Pasecka, Partner, CFO


ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE