QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Polska Grupa Farmaceutyczna zaprasza do współpracy przy dostarczaniu leków aptekom

wykres


Pandemia koronawirusa przeorganizowała rynek ochrony zdrowia na całym świecie. Podmioty, które wspierają społeczeństwo w walce z zagrożeniem, działają teraz na pełnych obrotach. W związku z tym Polska Grupa Farmaceutyczna zaprasza do współpracy osoby, które pomogą zadbać o płynne i terminowe dostarczenie leków do aptek i dzięki nim do tysięcy Pacjentów w całej Polsce.


W związku z licznymi ograniczeniami, których doświadczamy w czasie pandemii koronawirusa, wielu przedsiębiorców zostało zmuszonych do zawieszenia lub ograniczenia swojej działalności. Dlatego też wiele osób, szczególnie zatrudnionych w oparciu o umowy zlecenie lub o dzieło, zostało bez środków do życia. W tym trudnym czasie Polska Grupa Farmaceutyczna, jedna z największych hurtowni farmaceutycznych w Polsce, poszukuje pracowników. Istnieje bowiem ryzyko, że panujący kryzys może doprowadzić do braku leków w szpitalach i aptekach.


- Odpowiadamy za 20% dostaw do aptek. Każdego dnia w 13 magazynach zlokalizowanych w różnych częściach Polski przygotowujemy 14 tysięcy dostaw składających się z około 25 tysięcy różnych rodzajów leków. Teraz znajdujemy się w szczególnym czasie, kiedy utrzymanie ciągłości dostaw lekarstw generuje potrzebę zatrudniania dodatkowych pracowników. - tłumaczy Tomisław Bensari, Prezes Zarządu Polskiej Grupy Farmaceutycznej.


Do pracy mogą zgłaszać się wszyscy. Do głównych zadań nowo zatrudnionych osób, będzie należało wsparcie w kompletacji zamówień i transport leków do aptek i szpitali. Co ważne, chociaż siedziba firmy mieści się w Łodzi, wsparcie skierowane jest do osób w całej Polsce - magazyny Polskiej Grupy Farmaceutycznej są zlokalizowane w 13 województwach.


Praca jest bardzo bezpieczna. Firma, która na co dzień dba o swoich pracowników, teraz wprowadziła niezwykle rygorystyczne zasady bezpieczeństwa pracy, co daje komfort realizowania swoich obowiązków wszystkim pracownikom.


Przedstawiciele PGF zgłosili się także do włodarzy poszczególnych miast i urzędów pracy, które obecnie mierzą się z rosnącym bezrobociem wśród osób, które chwilę temu miały zatrudnienie i środki do życia. Współpraca przy zaopatrywaniu pacjentów może być idealnym rozwiązaniem na ten trudny czas.


Dla usprawnienia procesu rekrutacji firma uruchomiła specjalną stronę internetową www.potrzebujemyciebie.pl. Za jej pośrednictwem mogą się zgłaszać wszystkie osoby poszukujące pracy tymczasowej chcące pomóc w dostarczeniu leków tym, którzy ich bardzo potrzebują.


Źródło: Polska Grupa Farmaceutyczna

19.03.2020


Tagi: dostarczenie leków do aptek, praca


ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE