QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Święto wellbeingu 28 września 2020 roku

wykres


4 gości specjalnych, 4 bloki tematyczne, przeszło 10 prelegentów i 300 uczestników – te liczby określają jedno z największych tegorocznych wydarzeń dotyczących dobrostanu pracowników. Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub usprawnienie wellbeingu w swojej firmie.


28 września w warszawskim Aiport Hotel Okęcie odbędzie się wielka konferencja poświęcona kluczowym zagadnieniom szeroko rozumianego dobrostanu pracowników. To będzie już IV edycja największego tego typu eventu branżowego, który skupia wokół siebie środowisko biznesowe, w szczególności właścicieli i prezesów firm oraz pracowników działów HR, CSR, EB, PR. Wellbeing w Praktyce, jak sama nazwa wskazuje, to konferencja, podczas której omawiane będą cenne doświadczenia ekspertów, praktyczne rady, pouczające case studies, czyli wszelkie kwestie związane z aktywnym działaniem.


– Zapewnienie pracownikom dobrego samopoczucia, określane jako wellbeing, staje się obecnie jednym z największych wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się organizacje. Wprowadzenie kultury wellbeingu do organizacji oznacza holistyczne podejście do pracownika i jego potrzeb, postawienie w centrum człowieka, a nie zysk, bo to ludzie, czyli pracownicy ten zysk wypracowują, dlatego na konferencji pokażemy i docenimy organizacje, które świadomie wprowadzają wellbeing do swojej kultury organizacyjnej – tłumaczy Agnieszka Czerkawska, pomysłodawca i współzałożycielka Wellbeing Institute – organizatora konferencji Wellbeing w Praktyce. - To nowe spojrzenie na biznes i wiedzę o zarządzaniu, który nie ogranicza się jedynie do liczb i zarządzania przez excela, a postrzega ludzi w organizacji jako główny kapitał – dodaje.


Uczestnicy konferencji otrzymają skondensowaną dawkę praktycznej wiedzy, będącej esencją wieloletnich doświadczeń ekspertów. Teoria stanie tu w cieniu praktyki, a konferencja da odpowiedzi na pytania: „Jak?”, „Za pomocą jakich metod/narzędzi?”, „Kim się inspirować?”, „Gdzie szukać niekonwencjonalnych rozwiązań?”. Wellbeing zostanie poruszony od strony strategii, przywództwa, kultury organizacyjnej oraz działań operacyjnych. Do współpracy przy tym projekcie zaproszono doświadczonych praktyków oraz ekspertów w dziedzinie wellbeingu.


Gośćmi specjalnymi konferencji będą Jacek Santorski, Beata Kapcewicz, Andrzej Jeznach oraz Piotr Cieszewski – wielkie nazwiska ze świata biznesu, które poznały wellbeing i świadome przywództwo od podszewki. Grono prelegentów oraz uczestników panelu dyskusyjnego stanowić będą doświadczeni praktycy biznesu, liderzy, przedstawiciele organizacji, którzy podzielą się doświadczeniami z wdrażania wellbeingu i jego wpływu na dobrostan i zdrowie pracowników oraz rozwój organizacji. Swój udział potwierdzili już Agata Pelc, Beata Kuler, Paweł Pałubiński, Anna Podlewska, Katarzyna Szeremeta, Sylwia Bliska oraz Anna Dziadkowiec. To oni podpowiedzą, jak budować wellbeingową kulturę organizacyjną, jak tworzyć skuteczne i angażujące programy wellbeingowe oraz przedstawią najlepsze case studies.


Program konferencji Wellbeing w Praktyce obejmuje 4 bloki wellbeingowe, w ramach których zostaną zaprezentowane najnowsze trendy związane z rynkiem pracownika. Panele dyskusyjne będą okazją do zadania własnych pytań, a networking - do nawiązania cennych relacji. – To doskonała okazja do spotkania w gronie praktyków, którzy nie tylko dzielą się posiadaną wiedzą, ale też chętnie czerpią ją od innych. Myślę, że będzie to swoiste pole wymiany zawodowych doświadczeń, z którego każdy zejdzie jako wygrany, bo uzbrojony w nowe informacje i inspiracje. Coraz częściej przekonuję się, że tego typu wydarzenia są bardzo cenne, przynoszą rzeczywiste korzyści i mają swoje odbicie w działaniach biznesowych. To dobry kierunek, dlatego serdecznie zapraszam na konferencję Wellbeing w Praktyce – mówi Jacek Santorski, psycholog społeczny i psycholog biznesu, gość specjalny konferencji Wellbeing w Praktyce.


Termin: 28.09.2020

Miejsce: Airport Hotel Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24 (dawniej ul. 17 Stycznia), 02-148 Warszawa

Program i inne szczegóły dot. konferencji: www.wellbeinginstitute.com.pl/konferencja

Kontakt dla mediów: Agnieszka Pająk, +48 668 852 426, agnieszka.pajak@mywaymedia.pl


Źródło: Wellbeing Institute

20.03.2020


Tagi: Konferencja Wellbeing w Praktyce


ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE