QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Spotkanie Real Estate Talks Wrocław już w tym tygodniu!

wykres


W tym tygodniu, 27 listopada 2019r. w przestrzeni coworkingowej Business Link w Green2Day Building we Wrocławiu odbędzie się spotkanie inspiracyjno-networkingowe z cyklu Real Estate Talks. Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do branży nieruchomości, budownictwa i branż z nimi związanych. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i wypromowania swoich produktów i usług.


Część merytoryczną w formie wykładu i warsztatów, a następnie moderowany biznes mikser poprowadzi trener Artur Sójka - praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Podczas wystąpienia o intrygującym tytule „Ludzie nie są ważni …”. opowie o tym, jak skorzystać z największego naszego potencjału, który najczęściej nie jest przez nas ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli o potencjale sieci kontaktów.


Jak i po co budować sieć kontaktów? Kogo do niej zapraszać? Jak nią zarządzać? Jak dzięki niej odnosić sukcesy? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy podczas wydarzenia. Warsztaty umiejętności networkingowych pokażą nam i nauczą nas, jak korzystać z narzędzi potrzebnych do budowania sieci kontaktów. Dowiemy się też, jak w komfortowy sposób wychodzić ze swojej sieci komfortu.


Partnerami wydarzenia są: Business Link, Kinnarps, Ceetrus oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW).


Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://evenea.pl/event/realestatetalkswroclaw/


Rejestracja odbywa się pojedynczo dla każdej osoby i wyłącznie przy użyciu maila służbowego.


Real Estate Talks odbywają się na przestrzeni roku w największych miastach w Polsce. Są to bezpłatne spotkania inspiracyjno- networkingowe dla osób pracujących w branży nieruchomości, budownictwa i w branżach pokrewnych. Organizator dba o to, by uczestnicy spotkań mieli realną możliwość nawiązania jak największej liczby wartościowych kontaktów biznesowych.


W 2020 roku organizator zaprasza do Łodzi, Gdańska, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy i po raz pierwszy do Katowic. Więcej aktualnych informacji na stronie: www.retalks.pl


wykres


Źródło: Top Woman in Real Estate

19.11.2019


Tagi: Real Estate Talks Wrocław