QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Poznaj firmy i liderów biznesu na Made in Wrocław

wykres


Już w czwartek 17 października w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się Made in Wrocław. To połączenie konferencji biznesowej i darmowych targów dla wszystkich mieszkańców.


Made in Wrocław odbędzie się po raz trzeci. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością. Poprzednio odwiedziło ją około 5 tysięcy gości. Wydarzenie adresowane jest do mieszkańców w każdym wieku. Organizatorzy czyli Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i Urząd Miejski, przygotowali mnóstwo atrakcji. W tym roku będzie można skorzystać m.in. z wielu stanowisk z wirtualną rzeczywistością, a także symulatorów. Odwiedzając Made in Wrocław poczujemy się więc jak pilot samolotu, kierowca bolidu Formuły 1 czy uczestnik rajdowych mistrzostw świata.


Dodatkowo poznamy tworzone we Wrocławiu technologie kosmiczne, a nowoczesne roboty pokażą nam, jak pracuje się w fabryce stworzonej w duchu Przemysłu 4.0.


Na wydarzeniu zaprezentują się zarówno globalne firmy (m.in. 3M, Wabco czy Selena) jak i lokalne startupy. Uczestnicy będą mogli, odpocząć w strefie chillout z widokiem na Pergolę, skosztować wrocławskich smaków w strefie gastro czy wygrać atrakcyjne nagrody.


Po rejestracji poprzez stronę www.made-in-wroclaw.pl/targi mamy szansę zdobyć między innymi vouchery do Hydropolis, Aquaparku czy ZOO oraz bilety na emocjonujące mecze piłkarskiego Śląska Wrocław, siatkarskiej Gwardii Wrocław i koszykarskiej Ślęzy Wrocław.


Początek targów o godzinie 10. Przed godziną 11. oficjalnie otworzy je prezydent Wrocławia – Jacek Sutryk.


Konferencja dla przedsiębiorców

Made in Wrocław to także biletowana konferencja biznesowa. Wystąpią na niej przedsiębiorcy i menedżerowie związani z miastem. Na scenie zobaczymy m.in. Filipa Granka, założyciela wrocławskiej firmy XTPL – uhonorowanego tytułem „Przedsiębiorca Roku 2018” w konkursie firmy EY czy Henry’ego McGoverna, założyciela AmRestu (firmy prowadzącej sieci restauracji KFC, Burger King czy Pizza Hut). Wśród panelistów znajdą się Krzysztof Domarecki (założyciela Seleny) czy Katarzyna Byczkowska, pierwsza w historii dyrektor zarządzająca firmy BASF. W czasie konferencji przedstawiciele biznesu porozmawiają m.in. o nowoczesnym przywództwie czy przyszłości branży IT. Jednym z prelegentów będzie także wrocławianin Krzysztof Skonieczny, aktor i reżyser serialowego hitu HBO „Ślepnąc od świateł”.


Początek konferencji o godz. 9:30. Bilety (79 zł) dostępne są jeszcze poprzez stronę internetową: https://made-in-wroclaw.pl/konferencja.


Co warto wiedzieć

Na miejsce wydarzenia dojechać można komunikacją miejską kierując się na przystanek Hala Stulecia tramwajami linii: 1, 2, 4, 10, 16 i 17, oraz autobusami linii: 145 i 146. Podczas wydarzenia skorzystamy m.in. z elektrycznych hulajnóg, będziemy mieli także szansę wygrać vouchery na Vozillę


Organizatorzy Made in Wrocław 2019: Urząd Miejski Wrocławia i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.


Partnerzy strategiczni: Randstad, Cavatina, CBRE, Lotnisko Wrocław, Strefa Kultury Wrocław.

Partnerzy merytoryczni: 3M, Wrocławski Park Technologiczny, BASF, SDZLEGAL SCHINDHELM, Selena, Wabco.

Partnerzy: KLM, Ślęza Wrocław, Luxon LED, Olympus, WKS Śląsk Wrocław S.A, Mikomax, Volvo, Smart City Wrocław, MPWiK Wrocław, MPK Wrocław, WES.


Źródło: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

15.10.2019


Tagi: Made in Wrocław 2019