QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Rozpoczął się II etap remontu autostrady A4 pod Wrocławiem

wykres


We wtorek, w związku z rozpoczęciem II etapu remontu, zmieniono organizację ruchu na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Zamknięto przejazdy awaryjne przed i za PPO Karwiany, a ruch prowadzony jest teraz jednym pasem na jezdni w kierunku do Katowic oraz jednym pasem na jezdni w kierunku Wrocławia. To etap przejściowy. Zgodnie z harmonogramem, etap ten planujemy zakończyć 17 czerwca br.


Pasy wewnętrzne przy pasie rozdziału będą wyłączone na potrzeby przestawienia barier separujących ruch z jezdni północnej na jezdnię południową.


W godzinach popołudniowych nastąpiło przełożenie ruchu na jedną jezdnię tj. na jezdnię w kierunku Katowic, gdzie ruch będzie odbywał się dwukierunkowo. W II etapie remontu zostanie zamkniętych pięć skrajnych bramek w kierunku Wrocławia. W kierunku Wrocławia będą funkcjonowały zatem trzy bramki, natomiast w kierunku Katowic pięć bramek.


GDKKiA apeluje do kierowców podróżujących w kierunku Opola i Katowic o zjeżdżanie z autostrady możliwie jak najwcześniej i korzystanie z dróg alternatywnych lub wyznaczonego objazdu zalecanego dla pojazdów do 3,5 t.


Ważna informacja dla kierowców samochodów ciężarowych! Od 4 czerwca do końca czerwca zamknięty będzie również parking przy PPO Karwiany.


Źródło: GDKKiA

05.06.2019


Tagi: autostrada A4, remont, Karwiany