QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

W poniedziałek startują Wittigalia

wykres


Tradycyjnym „Śniadaniem z Rektorem” rozpoczną się w poniedziałek Wittigalia, czyli Juwenalia Politechniki Wrocławskiej. Tym razem motywem przewodnim imprezy będzie kultura Dalekiego Wschodu. W programie imprezy znalazły się m.in. projekt P.I.W.O., Spartakiada i Wielka Bitwa Balonowa.


Spotkanie z władzami uczelni, które już od dziesięciu lat inauguruje juwenalia na Politechnice Wrocławskiej, rozpocznie się 27 maja o godz. 9.00 w Strefie Kultury Studenckiej. Na studentów będą czekały pyszne bułki, soki i owoce oraz pamiątkowe kubki.


Właściwa zabawa rozpocznie się w piątek, 31 maja, a studenci będą mogli wziąć udział w imprezach przygotowanych na terenie kampusu uczelni i osiedla domów studenckich przy ul. Wittiga.


Wśród największych atrakcji znalazły się m.in. Qlturalia, czyli juwenalia kulturalne, kino plenerowe, Org.Rzyska, czyli pojedynek organizacji studenckich, Spartakiada, Wielka Bitwa Balonowa oraz projekt P.I.W.O., czyli pokaz świetlny wykorzystujący okna 10-piętrowego akademika.


Szczegółowy program Wittigaliów dostępny jest na profilu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2704414219633565/.


Wcześniej, bo we wtorek i środę (28-29 maja), studenci Politechniki Wrocławskiej będą bawić się podczas „YouWro”, czyli wydarzenia współorganizowanego przez sześć wrocławskich uczelni.


Źródło: Politechnika Wrocławska

24.05.2019


Tagi: studenci, Wittigalia