QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Kinga Piecuch

foto

Kinga Piecuch, prezes SAP Polska, obejmie funkcję Head of General Business and Global Channel w Europie Środkowo Wschodniej, w tym Austrii. Nowe stanowisko będzie pełnić od 1 maja 2019 roku, początkowo łącząc je z dotychczasowymi obowiązkami.


Kinga Piecuch ma za sobą 20-letnie doświadczenie w branży nowych technologii. Stanowisko prezesa SAP w Polsce objęła w 2014 roku, kiedy spółka była jedynie lokalnym oddziałem zatrudniającym 140 osób i koncentrującym się na sprzedaży oraz implementacji rozwiązań. Dziś SAP w naszym kraju zatrudnia około 600 osób a w jego strukturach znajdują się dwa centra rozwoju oprogramowania w Gliwicach i Krakowie.


Misją Kingi Piecuch na stanowisku prezesa SAP było od początku udowodnienie, że dla SAP najważniejszy jest klient. Jej praca zaowocowała wyjściem z postrzegania SAP jako tradycyjnego dostawcy systemów ERP, a firma stała się kluczowym graczem w obszarze szeroko rozumianej transformacji cyfrowej dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 100% indeks zaufania osiągnięty w cyklicznym badaniu pracowników SAP People Survey czy zdobycie tytułu Aon Best Employers potwierdzają, że firma pod jej zarządem stała się wyjątkowym miejscem do pracy.


Zbudowała zmotywowany zespół współpracowników, skoncentrowanych na satysfakcji klientów i wdrażaniu innowacji, który dąży i wciąż będzie dążyć do realizacji wyznaczonych celów. Została również doceniona jako liderka - znalazła się w gronie TOP10 Najbardziej Wpływowych Kobiet w branży ICT oraz głosami czytelników zdobyła trzecie miejsce w rankingu Kobieta Biznesu 2015. Jej głos w debacie na temat roli kobiet w sektorze nowych technologii jest powszechnie znany i doceniany.


W nowej roli Head of General Business and Global Channel Kinga Piecuch będzie odpowiadać za rozwój rozwiązań SAP skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Austrii, oraz sieci partnerów SAP w tym regionie. W pierwszym okresie sprawowania nowej funkcji - do czasu ogłoszenia następcy - będzie łączyła tę rolę z dotychczasowymi obowiązkami prezes SAP Polska.


Źródło: SAP Polska

26.04.2019


Tagi: Kinga Piecuch, Head of General Business and Global Channel


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...