QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Zajezdnia - nowa inwestycja na wroclawskim Nadodrzu

wykres


Bouygues Immobilier znów inwestuje we Wrocławiu. Deweloper właśnie odsłonił swój najnowszy projekt. To nowoczesna Zajezdnia Wrocław przy ul. Krętej. Jej wygląd wpisze się w architekturę otoczenia. Po Centreville jest to druga inwestycja Francuzów na klimatycznym Nadodrzu.


Bouygues Immobilier Polska, czyli polski oddział francuskiego dewelopera, przygotowuje realizację nowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Przy ul. Krętej na Nadodrzu zbuduje 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny o nazwie Zajezdnia Wrocław, w którym znajdzie się 198 mieszkań. Będzie to już szósta inwestycja tego dewelopera we Wrocławiu, a druga na Nadodrzu. Budowa rozpocznie się w drugiej połowie roku.


- Zajezdnia to położona na rewitalizowanym Nadodrzu nowoczesna inwestycja z kameralnymi apartamentami, które z pewnością zainteresują inwestorów – mówi Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier. – Budynek wkomponuje się w architekturę i klimat tej części miasta. Już na etapie projektowania zadbaliśmy o to, by standard wykończenia budynku i części wspólnych spełniał oczekiwania najbardziej wymagających. Wykorzystamy materiały wysokiej jakości i nowoczesne rozwiązania estetyczne – zapewnia.


Zdecydowana większość mieszkań w Zajezdni Wrocław to mieszkania jednopokojowe typu studio o powierzchni 25 - 27 mkw. Do większości z nich przynależeć będą balkony. Wyróżniają się wśród nich mieszkania z przeszklonymi wykuszami od ul. Krętej. Dzięki dużym przeszkleniom będą bardzo jasne, a co więcej, będzie można wydzielić w nich sypialnię. Część kawalerek będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych (szersze korytarze, więcej miejsca w łazience itp.).


– To daje spore możliwości wyboru i umożliwia zakup mieszkania w ciekawej konfiguracji wielkości wnętrza i balkonu. Z jednej strony mamy bardzo poszukiwane na rynku kawalerki, z drugiej mieszkania o innych układach pomieszczeń, które urozmaicają naszą ofertę – mówi Magdalena Pietrzak, manager najnowszego projektu Bouygues Immobilier.


W Zajezdni Wrocław zaprojektowano także większe mieszkania – 2-pokojowe i 3-pokojowe o powierzchni do 56 mkw., do których to mieszkań na pierwszym piętrze przynależeć będą ogródki o powierzchni do 80 mkw. Deweloper oferuje możliwość kupienia mieszkania z wykończeniem. Ponadto w budynku przy ul. Krętej zaplanowano reprezentacyjny hol wejściowy, klub mieszkańca, miejsca parkingowe i lokale usługowe w parterze budynku.


Francuzi ewidentnie polubili Nadodrze i coraz mocniej inwestują w jego rozwój. - Energiczna rewitalizacja tchnęła nowe życie w Nadodrze, które przeżywa renesans. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tych pozytywnych zmian – podkreśla dyrektor Łukasz Paryś. Przypomnijmy, że przy ul. Drobnera niedawno rozpoczęły się prace budowlane w apartamentowcu Centreville, w którym powstanie 69 mieszkań o powierzchni od 30 do 150 mkw., garaż podziemny i 10 lokali usługowych. Francuski deweloper działa prężnie nie tylko w tej części Wrocławia. Na Kępie Mieszczańskiej kończy inwestycję Jagiełły 6, a wcześniej zbudował mieszkania przy wybrzeżu Wyspiańskiego 11, przy ul. Pięknej i przy parku Grabiszyńskim.


Źródło: Bouygues Immobilier Polska

16 .04.2019


Tagi: MLP Poznań West, najemca


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE