QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Przedświąteczne zakupy w Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu

wykres


W środę 17 kwietnia br. w siedzibie wrocławskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na który trafią wycofane z wojska namioty, łodzie, sprzęt techniczny czy umundurowanie.


W ofercie znalazło się 69 pozycji. Ceny wywoławcze zaczynają się już od 100 zł, a kończą na 13 tys. zł. Wśród pozycji przetargowych kupujący znajdą: samochody STAR, samochód HONKER, autobus AUTOSAN, namioty techniczne, instrumenty muzyczne (w tym saksofon, klarnety, obój, syntezator) czy agregaty. Do wzięcia będzie również zbiorniki na wodę wiertarka stołowa czy sprzęt medyczny (w tym unit dentystyczny).


Otwarcie ofert nastąpi 21 marca br. O godz. 11.30 w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu. Osoby zainteresowane udziałem w przetargu pisemnym zobowiązane są do wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia tradycyjnie zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.


W drugim przedświątecznym przetargu do sprzedaży trafiło 110 pozycji, a wśród nich m.in.: instrumenty muzyczne, odzież wojskowa, manierki, czy samochody. W ofercie znalazły się również żuraw lub cysterna. Otwarcie ofert zaplanowano na 21 marca br. o 11.30 w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia Agencja tradycyjnie już przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.


Na kupców czeka aż 110 pozycji przetargowych. Ceny wywoławcze wahają się od 150 zł za pokrowce na manierki do 20 tys. zł za pakiet 186,67 m3 drewna wycinkowego. Tradycyjnie w czym wybierać będą mieli fani powojskowej motoryzacji. Wśród przeznaczonych do sprzedaży wozów znajdziemy m.in. stary (ceny wywoławcze od 4 do 8 tys. zł), samochód honker (8 tys. zł), czy sanitarny tarpan (6 tys. zł).


Na nowych właścicieli czekają też pakiety sprzętu medycznego, instrumenty muzyczne (w tym klarnety, syntezator KORG, organy elektroniczne). We Wrocławiu kupimy również artykuły mundurowe. Pakiet złożone z peleryn i omasztowania (po 500 szt.) wyceniono na 9 tys. zł, kurtki polowe wz. 93 z podpinką (200 szt.) w cenach wywoławczych 6 tys. zł, a dresy w pakiecie (200 kpl.) w cenie wywoławczej 2 400 zł. Ponadto wśród wystawionych pozycji przetargowych znajdziemy zbiorniki na wodę, agregaty sprężarkowe, myjkę ciśnieniową czy sprzęt pomiarowy.


Otwarcie ofert nastąpi 21 marca br. O godz. 11.30 w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu. Osoby zainteresowane udziałem w przetargu pisemnym zobowiązane są do wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu.


Szczegóły dotyczące procedury składania oferty zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy”. Bezpośredni link do oferty przetargowej: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1433


Dodatkowo, dla wszystkich chętnych dostępny jest stacjonarny sklep z mieniem powojskowym mieszczący się we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej 39. Oferowany sprzęt oraz godziny pracy na stronie: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/sprzedaz-bezprzetargowa/57


Źródło: Agencja Mienia Wojskowego we Wrocławiu

13.04.2019


Tagi: przetarg, sprzęt wojskowy


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...