QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Trei Real Estate Poland kupuje projekt mieszkaniowy na Bartoszowicach

wykres


Trei Real Estate Poland, wiodący deweloper parków handlowych w Polsce, wchodzi na rynek mieszkaniowy. Firma przejmuje powstające na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu osiedle. To pierwsza na polskim rynku inwestycja Trei w mieszkania i jednocześnie zdecydowany ruch w kierunku zapowiadanej wcześniej dywersyfikacji linii biznesowych dewelopera.


Trei Real Estate Poland zakupił działkę o powierzchni 4,17 ha przy ulicy Bacciarellego 54 wraz z projektem zabudowy. Teren położony jest we wrocławskiej dzielnicy Biskupin-Bartoszowice. W inwestycji zaprojektowano 10 kameralnych budynków. Pierwszy etap, aktualnie w budowie, zaoferuje 62 mieszkania o metrażu od 37 do 111 mkw. i zostanie oddany do użytkowania w pierwszym kwartale 2020 roku. Trei rozważa rebranding osiedla.


- Naszym strategicznym celem jest zwiększenie udziału nieruchomości mieszkaniowych w portfelu Trei. Zakup działki wraz z projektem jej zabudowy w tak doskonałej wrocławskiej lokalizacji to dla nas ważny ruch biznesowy i mocne wejście w rynek. W Polsce zarządzamy łącznie 119 obiektami handlowymi. Wybudowaliśmy dotąd 10 Vendo Parków i nadal będziemy intensywnie rozwijać tę sieć. Jednocześnie dostrzegamy olbrzymi potencjał na rynku mieszkaniowym, a projekt we Wrocławiu to nie jedyna planowana przez nas inwestycja w tym sektorze – komentuje Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.


Osiedle przy ulicy Bacciarellego 54 wyróżnia doskonała lokalizacja. Położone jest na obszarze Wielkiej Wyspy, nad samym brzegiem kanału żeglugowego Odry. Inwestycję otaczają liczne tereny spacerowe i rekreacyjne, takie jak zielona Wyspa Opatowicka, Parki Szczytnicki i Biskupiński. Nieopodal znajdują się także Hala Stulecia, ZOO, Afrykarium czy Pawilon Czterech Kopuł. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. U jego bram mieści się przystanek Bartoszowice, z którego odjeżdżają autobusy linii 145, 145, 253 i 255.Źródło: Trei Real Estate Poland

05.03.2019


Tagi: projekt mieszkaniowy, Wrocław, Bartoszowice, Bacciarellego 54, transakcja


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

TARGI EXPO