QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Zwycięzcy czerwcowej edycji Miss i Mistera Transportu 2010

Już po raz piąty w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010 organizowanych przez operatora giełdy TRANS w kategorii kobiet zwyciężyła Polka. Najpiękniejszą spedytorką czerwca została Julia z firmy Agrika, otrzymując 347 głosów. Misterem wybrano Duńczyka – Christiana-DK z firmy Freja Transport, który zdobył 121 głosów.


Laureaci czerwcowej edycji dołączyli do grona finalistów, którzy wezmą udział w grze o nagrodę główną – sześciodniowy pobyt na hiszpańskiej Ibizie, gdzie troje Miss i trzech Misterów będzie wspólnie relaksować się na gorących plażach. Nagrodą miesiąca jest pakiet plażowy, w skład którego wchodzą: deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee oraz torba termiczna.


Nowa Miss urzekła internautów subtelną elegancją, którą zdjęcia w sepii oraz czerni i bieli oddały doskonale. Julia jest pełną entuzjazmu optymistką. Pisze o sobie: „Mam duży apetyt na życie - na szczęście są tego tylko dobre skutki”, a jej zwycięstwo w wyborach organizowanych przez operatora giełdy TRANS jest tego najlepszym przykładem. Swój obecny status w profilu: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/21 opisuje krótko: „Dobrze mi, nie psuj tego”.


Christian-DK pochodzi ze stolicy Danii – Kopenhagi. Na zdjęciach umieszczonych na profilu: http://pl.mister2010.eu/profile/view/313 widzimy przystojnego mężczyznę o intrygującym spojrzeniu i uśmiechu. O sobie nie napisał zbyt wiele. Zapewne splendor jaki przysporzy mu nowy tytuł jest nie do przecenienia, gdyż jedyna informacja jaką podał to stan cywilny – kawaler. Jego profil obejrzano 1879 razy.


Aby wziąć udział w wyborach, wystarczy pracować w branży transportowej, logistycznej bądź spedycyjnej i zarejestrować się na stronie internetowej http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register. Można zgłosić zarówno siebie, jak i kandydaturę znajomych. Wystarczy zdobyć 30 głosów, żeby znaleźć się w rankingu i dać internautom szansę zagłosowania.


Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu


Organizatorem konkursu jest operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS- jednej z największych platform wymiany informacji o frachtach i przestrzeniach ładunkowych w Europie.


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

12.07.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE