QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Targi Franczyza Expo w Warszawie

wykres


Poznaj nowe możliwości – znajdź swój idealny pomysł na biznes! Już w sobotę, 2 marca, na PGE Narodowym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla przyszłych przedsiębiorców – targi Franczyza Expo 2019.


Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania? Chcesz otworzyć własną restaurację a może klub fitness? Poznaj franczyzę i skorzystaj z sprawdzonego rozwiązania biznesowego.


Przyjdź na www.FranczyzaExpo.pl – międzynarodowe targi dla franczyzobiorców i znajdź swój idealny pomysł na biznes.


W najbliższą sobotę, 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna dla franczyzobiorców, randki biznesowe, networking oraz konsultacje ekspertów.


Targi Franczyza Expo – dlaczego warto wziąć udział?

W trakcie wydarzenia będą prezentowane m.in pomysły na biznes w domu, franczyzy bez wkładu własnego czy e-franczyza jako biznes przyszłości. Wśród wystawców pojawią się największe sieci franczyzowe (Żabka Polska, PZU, Naturhouse, Carrefour), szeroka reprezentacja branży gastronomicznej (Lodolandia, Carte D’Or Cafe czy Seta Disco) jak również debiuty roku 2018 (Krowarzywa, Willisch czy Deli Sandwich).


Na odwiedzających czeka:


- Strefa wystawiennicza - aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców.


- Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji


- Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, gdzie odbędzie się 7 prelekcji od liderów franczyzy. W programie m.in.: franczyza przyszłości, rozwój firmy poprzez franczyzę, trendy żywieniowe w konceptach gastronomicznych, źródła siły i słabości w negocjacjach, e- franczyza oraz o tym jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie..


- Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną ułatwia nawiązanie współpracy.


- Networking biznesowy prowadzony przez Grzegorza Turniaka i Akademie Rekomendacji – to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz dotarcie do nawet najtrudniejszych klientów.


- Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców.Uczestnicy targów będą mogli oddać swój głos przez aplikację mobilną.


Do kogo jest skierowane wydarzenie?

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcom oraz poznać nowe propozycje franczyzy. Targi to również okazja do poszerzenia wiedzy - Akademia Franczyzy to edukacyjna konferencja dla franczyzobiorców. Randki biznesowe są nową, skuteczną formą nawiązywania relacji już na terenie wydarzenia. Ułatwiają nawiązanie relacji i są najbardziej efektywną formą networkingu.


Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie. Więcej informacji o programie i biletach znajdziemy na: www.FranczyzaExpo.pl


Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.


Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.


Źródło: International Center of Events II

25.02.2019


Tagi: Targi Franczyza Expo


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE