QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Koniec budowy nowego odcinka ul. Mierniczej we Wrocławiu

wykres


Dzięki kończącej się przebudowie i modernizacji skrzyżowania ul. Traugutta i Mierniczej wrocławianie zyskają swobodny dostęp do bulwaru nad Oławą. Z nowej drogi skorzystają także przyszli mieszkańcy Angel River i Angel Wings oraz klienci lokali usługowych.


Kończy się przebudowa skrzyżowania ul. Traugutta z Mierniczą. Nowa sygnalizacja świetlna wraz z systemem ITS jest już zamontowana. W ramach przebudowy, ulica Miernicza została wydłużona do apartamentrowców Wings i River nad rzeką Oławą, przy ul. Walońskiej. - To bardzo dobra informacja nie tylko dla naszych mieszkańców, ale także dla wszystkich wrocławian, szczególnie mieszkańców Przedmieścia Oławskiego – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. - Modernizacja skrzyżowania z przedłużeniem Mierniczej usprawni ruch i umożliwi swobodny dojazd i dojście do bulwaru spacerowego nad rzeką Oławą - wyjaśnia.


Wzdłuż nowego odcinka ul. Mierniczej wybudowano chodniki, posadzono drzewka i zamontowano nowe oświetlenie. Nowe ciągi komunikacyjne i zieleń pojawiła się także wokół inwestycji Angel River. Wykonano także część promenady nad rzeką, a w planach jest jej przedłużenie na kolejnych odcinkach. Miasto już wybrało wykonawcę tego zadania. W ramach rewitalizacji nad Oławą powstaną ciągi pieszo-rowerowe, pomosty, kładki, place zabaw, a nawet plaża. Otwarcie nowego odcinka ul. Mierniczej i modernizacja nabrzeży rzeki znacząco zwiększa atrakcyjność lokali usługowych przy ul. Walońskiej. Dostępnych jest jeszcze kilka lokali usługowych o powierzchni od 75 do 105 mkw., zlokalizowanych na parterze. To doskonałe miejsce na restaurację, lodziarnię, kawiarnię czy sklep spożywczy. Główną zaletą lokali są duże, przeszklone witryny.


- Wybieraliśmy lokal przy ul. Walońskiej ze względu na naszych klientów, którzy potrzebują czegoś niebanalnego, przestrzeni i spokoju – mówi Marcin Orłowski, manager Studio Fedoryszyn, salonu fryzjersko-kosmetycznego, który w zeszłym roku otworzył się w sąsiednim Angel Wings. - Od Rynku, serca Wrocławia, dzieli nas zaledwie kwadrans spacerem. Klienci są zachwyceni, szczególnie niepowtarzalnym widokiem na Oławę. Słyszymy same pozytywne opinie – dodaje.


Apartamentowce Wings i River to łącznie ponad pół tysiąca mieszkań. - To wspaniałe miejsce do mieszkania, ale także doskonała lokalizacja na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności. W budynku znajdować się będzie strefa płatnego parkowania na kilkadziesiąt aut, przeznaczona dla gości i klientów usług – zapowiada Natalia Sawicka.


Jeden z budynków Angel River to 17-kondygnacyjny wieżowiec. Mierzy 55 metrów, co czyni go najwyższym w okolicy. W Angel River znalazło się miejsce m.in. na strefę fitness i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci i stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym.


Źródło: Angel Poland Group

29.10.2018


Tagi: ulica Miernicza, Wrocław


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...