QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Koniec budowy nowego odcinka ul. Mierniczej we Wrocławiu

wykres


Dzięki kończącej się przebudowie i modernizacji skrzyżowania ul. Traugutta i Mierniczej wrocławianie zyskają swobodny dostęp do bulwaru nad Oławą. Z nowej drogi skorzystają także przyszli mieszkańcy Angel River i Angel Wings oraz klienci lokali usługowych.


Kończy się przebudowa skrzyżowania ul. Traugutta z Mierniczą. Nowa sygnalizacja świetlna wraz z systemem ITS jest już zamontowana. W ramach przebudowy, ulica Miernicza została wydłużona do apartamentrowców Wings i River nad rzeką Oławą, przy ul. Walońskiej. - To bardzo dobra informacja nie tylko dla naszych mieszkańców, ale także dla wszystkich wrocławian, szczególnie mieszkańców Przedmieścia Oławskiego – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. - Modernizacja skrzyżowania z przedłużeniem Mierniczej usprawni ruch i umożliwi swobodny dojazd i dojście do bulwaru spacerowego nad rzeką Oławą - wyjaśnia.


Wzdłuż nowego odcinka ul. Mierniczej wybudowano chodniki, posadzono drzewka i zamontowano nowe oświetlenie. Nowe ciągi komunikacyjne i zieleń pojawiła się także wokół inwestycji Angel River. Wykonano także część promenady nad rzeką, a w planach jest jej przedłużenie na kolejnych odcinkach. Miasto już wybrało wykonawcę tego zadania. W ramach rewitalizacji nad Oławą powstaną ciągi pieszo-rowerowe, pomosty, kładki, place zabaw, a nawet plaża. Otwarcie nowego odcinka ul. Mierniczej i modernizacja nabrzeży rzeki znacząco zwiększa atrakcyjność lokali usługowych przy ul. Walońskiej. Dostępnych jest jeszcze kilka lokali usługowych o powierzchni od 75 do 105 mkw., zlokalizowanych na parterze. To doskonałe miejsce na restaurację, lodziarnię, kawiarnię czy sklep spożywczy. Główną zaletą lokali są duże, przeszklone witryny.


- Wybieraliśmy lokal przy ul. Walońskiej ze względu na naszych klientów, którzy potrzebują czegoś niebanalnego, przestrzeni i spokoju – mówi Marcin Orłowski, manager Studio Fedoryszyn, salonu fryzjersko-kosmetycznego, który w zeszłym roku otworzył się w sąsiednim Angel Wings. - Od Rynku, serca Wrocławia, dzieli nas zaledwie kwadrans spacerem. Klienci są zachwyceni, szczególnie niepowtarzalnym widokiem na Oławę. Słyszymy same pozytywne opinie – dodaje.


Apartamentowce Wings i River to łącznie ponad pół tysiąca mieszkań. - To wspaniałe miejsce do mieszkania, ale także doskonała lokalizacja na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności. W budynku znajdować się będzie strefa płatnego parkowania na kilkadziesiąt aut, przeznaczona dla gości i klientów usług – zapowiada Natalia Sawicka.


Jeden z budynków Angel River to 17-kondygnacyjny wieżowiec. Mierzy 55 metrów, co czyni go najwyższym w okolicy. W Angel River znalazło się miejsce m.in. na strefę fitness i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci i stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym.


Źródło: Angel Poland Group

29.10.2018


Tagi: ulica Miernicza, Wrocław


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE