QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
KOKTAJL
Szukaj 

Nowa firma członkowska HLB International w Polsce

giełda

HLB, międzynarodowa sieć firm audytorskich i doradczych obecna w 150 krajach, w związku z dalszym rozwojem działalności w Polsce podjęła decyzję o podpisaniu umowy z nową firmą członkowską Avanta Auditors & Advisors.


Avanta Auditors & Advisors powstała w roku 2009 we Wrocławiu świadczy usługi badania sprawozdań finansowych, doradztwa w zakresie fuzji i przejęć, doradztwa transakcyjnego, finansów korporacyjnych, optymalizacji działalności gospodarczej oraz wyceny przedsiębiorstw w następujących sektorach: surowce mineralne, energia i usługi użyteczności publicznej, produkcja przemysłowa i samochodowa, dystrybucja i handel, nieruchomości i działalność deweloperska oraz usługi finansowe i IT.


Grzegorz Warzocha, Partner Zarządzający Avanta Auditors & Advisors powiedział: - Przyjęcie w poczet firm członkowskich HLB wzmocni naszą zdolność do zapewnienia naszym klientom odpowiedniej jakości usług wspierających ich ekspansję na rynkach zagranicznych. Cieszymy się na współpracę z pozostałymi firmami członkowskimi HLB oraz wymianę profesjonalnych doświadczeń i wiedzy.


Avanta Auditors & Advisors aktywnie współpracuje z pozostałymi firmami HLB w Polsce oraz w regionie. Jej członkostwo wzmacnia obecność HLB International w Polsce i zwiększenie liczby biur firm członkowskich HLB w naszym kraju do 16.


Avanta Auditors & Advisors jest członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysło-Handlowej (AHK) zaś jej zespół German Desk świadczy usługi dla inwestorów pochodzących z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Zespół German Desk tworzą doradcy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów pochodzących z krajów niemieckojęzycznych.


HLB International jest międzynarodową siecią firm audytorskich i doradczych. Została założona w roku 1969 i świadczy swoim klientom usługi poprzez firmy członkowskie w 150 krajach oraz 25.000 partnerów i współpracowników w 700 biurach na całym świecie. Firmy członkowskie to firmy z powodzeniem działające od wielu lat na lokalnych rynkach i zajmujące wysokie miejsca w rankingach 12 wśród największych firm doradczych.


Źródło: Avanta Auditors & Advisors

17.09.2018


Tagi: HLB International


SPOTKANIA BIZNESOWE

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...