QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0

wykres


Miło nam poinformować, że 21 maja 2018 r. w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0”.


To unikatowe w Polsce wydarzenie jest dedykowane wszystkim pasjonatom zarządzania informacją bez względu na sektor gospodarki – od biznesu, nauki, przez NGO, aż po sektor publiczny. Agenda konferencji obfituje w niepowtarzalne case study, związane z szeroko pojętym wyszukiwaniem, analizą, opracowaniem i weryfikacją informacji. Nie będzie żadnych fake news ani cenzury, za to rzetelne doświadczenia z pracy, na przykład z Google’em, Big Data, aplikacjami internetowymi, mediami społecznościowymi lub specjalistycznymi bazami danych. Infobrokerzy wykorzystują różnorodne techniki i sposoby pozyskiwania odpowiedzi na komercyjne lub niekomercyjne potrzeby informacyjne klientów. WPI 3.0 to jedyna taka konferencja w kraju, a każda prezentacja będzie informacyjną niespodzianką dla wszystkich uczestników.


WIP 3.0 jest organizowany przez dwie współpracujące organizacje – Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji (SPI) oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (IINiB UJ). Celem SPI jest integracja oraz rozwój branży informacyjnej w Polsce. Są wśród nas zarówno infobrokerzy, researcherzy, analitycy rynku, wywiadowcy gospodarczy, detektywi, naukowcy, specjaliści informacji, a także copywriterzy, prawnicy oraz inne osoby pracujące z informacją na co dzień. IINiB UJ natomiast to pierwszy instytut w Polsce, który wprowadził specjalizację z infobrokeringu i z sukcesem kontynuuje edukację przyszłych profesjonalistów informacji. Chcemy podzielić się wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim pokazać barwny świat informacji poza Google’em, bo w naszej branży od niego się tylko zaczyna prace.


Konferencja odbędzie się w dniu 21.05.2018 r. w Krakowie, w sali konferencyjnej na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego (adres: ul. Podole 60, 30-394 Kraków).


Rejestracja na WPI 3.0 jest obowiązkowa, a uczestnictwo nieodpłatne. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: www.spi.org.plwykres


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...