QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0

wykres


Miło nam poinformować, że 21 maja 2018 r. w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0”.


To unikatowe w Polsce wydarzenie jest dedykowane wszystkim pasjonatom zarządzania informacją bez względu na sektor gospodarki – od biznesu, nauki, przez NGO, aż po sektor publiczny. Agenda konferencji obfituje w niepowtarzalne case study, związane z szeroko pojętym wyszukiwaniem, analizą, opracowaniem i weryfikacją informacji. Nie będzie żadnych fake news ani cenzury, za to rzetelne doświadczenia z pracy, na przykład z Google’em, Big Data, aplikacjami internetowymi, mediami społecznościowymi lub specjalistycznymi bazami danych. Infobrokerzy wykorzystują różnorodne techniki i sposoby pozyskiwania odpowiedzi na komercyjne lub niekomercyjne potrzeby informacyjne klientów. WPI 3.0 to jedyna taka konferencja w kraju, a każda prezentacja będzie informacyjną niespodzianką dla wszystkich uczestników.


WIP 3.0 jest organizowany przez dwie współpracujące organizacje – Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji (SPI) oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (IINiB UJ). Celem SPI jest integracja oraz rozwój branży informacyjnej w Polsce. Są wśród nas zarówno infobrokerzy, researcherzy, analitycy rynku, wywiadowcy gospodarczy, detektywi, naukowcy, specjaliści informacji, a także copywriterzy, prawnicy oraz inne osoby pracujące z informacją na co dzień. IINiB UJ natomiast to pierwszy instytut w Polsce, który wprowadził specjalizację z infobrokeringu i z sukcesem kontynuuje edukację przyszłych profesjonalistów informacji. Chcemy podzielić się wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim pokazać barwny świat informacji poza Google’em, bo w naszej branży od niego się tylko zaczyna prace.


Konferencja odbędzie się w dniu 21.05.2018 r. w Krakowie, w sali konferencyjnej na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego (adres: ul. Podole 60, 30-394 Kraków).


Rejestracja na WPI 3.0 jest obowiązkowa, a uczestnictwo nieodpłatne. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: www.spi.org.plwykres


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE