QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Marka 4F głównym sponsorem Turnieju Czterech Skoczni

wykres


Marka 4F została sponsorem głównym jednego z najważniejszych wydarzeń wśród sportów zimowych – Turnieju Czterech Skoczni. Kontrakt został podpisany na cztery lata z firmą Infront, która jest partnerem Niemieckiej i Austriackiej Federacji Narciarskiej (DSV i ÖSV). Zintegrowany z oficjalnym znakiem wydarzenia, logotyp marki 4F, będzie eksponowany podczas wszystkich konkursów Turnieju Czterech Skoczni.


Po igrzyskach olimpijskich, tych letnich i zimowych, licznych wydarzeniach sportowych, przyszedł czas na imprezę, która jest prawdziwym świętem wszystkich fanów sportów zimowych. Marka 4F zapisze się na kartach Turnieju Czterech Skoczni na najbliższe cztery lata. Obecność na międzynarodowym Turnieju jako sponsor główny, który zastąpił Audi, to dla nas potwierdzenie tego, że marka 4F jest uznana na świecie – mówi Igor Klaja, prezes zarządu firmy OTCF, właściciela marki 4F.


Turniej Czterech Skoczni w edycji 2017-2018 przyciągnął uwagę 74 mln. widzów na całym świecie, a poszczególne konkursy oglądało na żywo 110 000 osób. Jesteśmy dumni, że marka 4F została nowym sponsorem głównym Turnieju Czterech Skoczni. 4F to idealny partner dla tego międzynarodowego wydarzenia. Będziemy w pełni wspierać markę 4F w osiąganiu jej celów, a długoterminowa współpraca jest dla nas powodem wielkiej ekscytacji – mówi Michael Witta, dyrektor zarządzający Infront Austria.


Sponsor główny Turnieju Czterech Skoczni to także ekspozycja znaku 4F w wielu miejscach, podczas wszystkich czterech konkursów. Poza nośnikami reklamowymi (tablice LED na wieży trenerów i platformie skoków, brama wejściowa, tła podczas konferencji oraz innych wydarzeń), logo 4F pojawi się również na koszulkach sportowców podczas finałowej imprezy w Bischofshofen.


Źródło: OTCF

27.04.2018


Tagi: 4F, sponsor główny, Turniej Czterech Skoczni


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE