QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Hengst otwiera nowy zakład produkcyjny w Gogolinie

wykres


Firma Hengst specjalizująca się w systemach filtracyjnych otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gogolinie w województwie opolskim.Najmłodszy z zakładów został uroczyście oddany do użytku dnia 24 kwietnia w obecności wielu zaproszonych gości.


Nowy zakład produkcyjny specjalizuje się w produkcji modułów zarządzania płynami roboczymi. Wysoką jakość produkcji firmy Hengst gwarantują najnowocześniejsze instalacje przemysłowe w zakładzie zajmującym powierzchnię produkcyjną 10.000 m². 25 pracowników obsługujących wtryskarki do odlewania ciśnieniowego i ciągi montażowe, a realizujących aktualne zamówienia znanych producentów samochodów stanowią dopiero początek; planowane jest podniesienie zatrudnienia do 110 osób.


- Poprzez ścisłe powiązanie naszych miejsc produkcyjnych wychodzimy naszym Klientom naprzeciw w dosłownym znaczeniu tego słowa. Nowy zakład wytwórczy w Polsce stanowi dalsze, ważne rozwinięcie naszych mocy produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie” powiedział z okazji otwarcia Jens Röttgering, właściciel i Prezes Zarządu Grupy Przedsiębiorstw Hengst. „Start nowego zakładu nie mógł przebiec lepiej, dzięki zaangażowaniu całej załogi Hengst.


Portfele zamówień są pełne i my jako specjalista od systemów filtracyjnych będziemy w stanie w ciągu najbliższych pięciu lat stworzyć do 600 nowych miejsc pracy na całym świecie. Tak prężny rozwój nie jest przypadkowy i ma źródło w konsekwentnej strategii rozwoju i dużych nakładów inwestycyjnych przy realizacji projektów badawczych i rozwojowych.


wykres


Źródło: Hengst

26.04.2018


Tagi: zakład produkcyjny, Gogolin


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE