QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Hengst otwiera nowy zakład produkcyjny w Gogolinie

wykres


Firma Hengst specjalizująca się w systemach filtracyjnych otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gogolinie w województwie opolskim.Najmłodszy z zakładów został uroczyście oddany do użytku dnia 24 kwietnia w obecności wielu zaproszonych gości.


Nowy zakład produkcyjny specjalizuje się w produkcji modułów zarządzania płynami roboczymi. Wysoką jakość produkcji firmy Hengst gwarantują najnowocześniejsze instalacje przemysłowe w zakładzie zajmującym powierzchnię produkcyjną 10.000 m². 25 pracowników obsługujących wtryskarki do odlewania ciśnieniowego i ciągi montażowe, a realizujących aktualne zamówienia znanych producentów samochodów stanowią dopiero początek; planowane jest podniesienie zatrudnienia do 110 osób.


- Poprzez ścisłe powiązanie naszych miejsc produkcyjnych wychodzimy naszym Klientom naprzeciw w dosłownym znaczeniu tego słowa. Nowy zakład wytwórczy w Polsce stanowi dalsze, ważne rozwinięcie naszych mocy produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie” powiedział z okazji otwarcia Jens Röttgering, właściciel i Prezes Zarządu Grupy Przedsiębiorstw Hengst. „Start nowego zakładu nie mógł przebiec lepiej, dzięki zaangażowaniu całej załogi Hengst.


Portfele zamówień są pełne i my jako specjalista od systemów filtracyjnych będziemy w stanie w ciągu najbliższych pięciu lat stworzyć do 600 nowych miejsc pracy na całym świecie. Tak prężny rozwój nie jest przypadkowy i ma źródło w konsekwentnej strategii rozwoju i dużych nakładów inwestycyjnych przy realizacji projektów badawczych i rozwojowych.


wykres


Źródło: Hengst

26.04.2018


Tagi: zakład produkcyjny, Gogolin


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...