QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

GDDKiA ponownie wybrała ofertę wykonawcy odcinka S6 między Luzinem a Szemudem

wykres

Fot. Piotr Michalski/GDDKiA


W postępowaniu przetargowym na wyłonienie wykonawcy na odcinek drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej między Luzinem a Szemudem została wybrana najkorzystniejsza oferta - firmy Budimex SA.


W dniu 17.04.2018 r. została ponownie wybrana najkorzystniejsza oferta na realizację odcinka drogi ekspresowej S6 Trasy Kaszubskiej ─ zadanie nr 3 między Luzinem a Szemudem. Przedstawiła ją firma Budimex SA, które zamierza zaprojektować i zbudować ten odcinek drogi za 335 873 785,14 zł, w terminie 34 miesięcy (z wyłączeniem okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca) oraz zapewni 10 lat gwarancji jakości na elementy infrastruktury. Po wyborze, zgodnie z procedurą, komisja przetargowa oczekuje 10 dni na ewentualne odwołania od decyzji. Równolegle dokumentacja przetargowa zostaje przesłana do kontroli uprzedniej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Po pomyślnym przeprowadzeniu tego etapu można będzie podpisać umowę z ww. wykonawcą.


Na skutek orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej zamawiający dokonał unieważnienia czynności wyboru oferty najkorzystniejszej. Po ponownym badaniu i ocenie oferty konsorcjum firm: Societá Italiana per Condotte d’Acqua S.p.A., INSO Sistemi per le Infrastrutture Sociali S.p.A., NDI sp. z o.o., NDI SA nakazanej ww. wyrokiem zamawiający dokonał ponownego wyboru oferty najkorzystniejszej, wskazując Budimex SA.


Początek zadania nr 3 znajduje się za węzłem Luzino, a koniec odcinka znajduje się za węzłem Szemud, gdzie łączyć się będzie z odcinkiem do Gdyni. Droga ekspresowa między Luzinem a Szemudem będzie miała ok. 10,26 km długości, po dwa pasy ruchu w każdym kierunku i pas awaryjnego postoju. W ramach zadania zostanie wybudowany jeden węzeł drogowy ─ „Szemud”.


W postępowaniu przetargowym znajduje się jeszcze zadanie nr 2: odcinek między Bożympolem Wielkim a Luzinem (z węzłem) o długości 10,4 km.


Źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

17.04.2018


Tagi: droga s6, wykonawca, przetarg


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...