QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Ladies Day 2018 we Wrocławiu

wykres


Ladies Day to największe wydarzenie organizowane przez Czerwoną Szpilkę. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 500 uczestników. 17.03.2018 r. we Wrocławiu odbędzie się druga edycja tej niezwykłej konferencji!


Ladies Day to jedno z największych spotkań networkingowo-motywacyjnych w Polsce! To zarówno merytoryka, ale również kontakty i rozrywka. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Tego dnia kobiety będą mogły skorzystać z wartościowych wykładów od prelegentów, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już poziom ekspercki. Oprócz tego uczestniczki wysłuchają inspirujących wywiadów z kobietami, które mają ogromną siłę do realizowania swoich planów, mimo że często zmagają się z dużymi przeciwnościami losu.


Kogo zobaczymy na scenie w tym roku?

Pani Swojego Czasu – Ola Budzyńska to była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”. Teraz jest znana jako Pani Swojego Czasu. Codziennie gromadzi wokół swojego projektu ponad 50 tysięcy kobiet, które aktywnie biorą udział w jej transmisjach i działaniach w sieci. Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”.


Katarzyna Pawluś – Książka Kasi Pawluś „Jedna na milion” od grudnia inspiruje mnóstwo ludzi do zmiany postrzegania swojego życia i dostrzegania w nim pozytywów, które często mijają nas niezauważone w codziennych zmaganiach z wyolbrzymionymi problemami. Kasia na co dzień walczy z poważną chorobą, ale sama zaraża optymizmem innych: - Ludzie się pytają mnie jak ja to robię że się często uśmiecham, że jestem taką optymistką i do tego pomagam wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Tego nauczył mnie Robak. Czasem trudno jest się uśmiechać, kiedy w życiu spotykają Cię rzeczy których nie rozumiesz. Nie masz pewności czy przez to przebrniesz. Idziesz przez tą burze, ale nie wiesz ile to jeszcze potrwa. Chcę się z Wami podzielić zasadami których się nauczyłam i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć.


Ladies Day to także dobra zabawa!

Poza częścią z wystąpieniami naszych gości, szykujemy wiele artystycznych niespodzianek, które na pewno dostarczą dużo pozytywnych emocji. Podczas Ladies Day zyskasz dużo wartościowej wiedzy, niezapomniane wspomnienia i z pewnością wiele nowych znajomości!


Biorąc udział w konferencji czynisz DOBRO!

Czerwona Szpilka chce pomagać! Każdy bilet wspiera stowarzyszenie „MÓWIMY NIEboRAKOWI”. Pieniądze są przeznaczone na zrobienie peruk dla dzieci z chorobą nowotworową.


Więcej szczegółów, pełny program wydarzenia oraz informacje o biletach na stronie:

http://ladiesday.czerwonaszpilka.pl/Czerwona Szpilka – firma skupiona wokół działań wspierających kobiecy rozwój i przedsiębiorczość. Głównym założeniem Czerwonej Szpilki jest organizacja konferencji oraz spotkań edukacyjno-networkingowych, podczas których kobiety mogą zarówno zdobyć nowe kompetencje, jak również nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się zawodowymi doświadczeniami.Źródło: Czerwona Szpilka

31.01.2018


Tagi: Czerwona Szpilka, Ladies Day, Wrocław


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE