QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

The BSS Forum zawita do Gdyni

wykres


Najważniejsza konferencja podsumowująca rok 2017 w sektorze outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu odbędzie się w Gdyni.


25 stycznia 2018 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się druga edycja The BSS Forum – autorskiej konferencji, poświęconej sektorowi nowoczesnych usług dla biznesu, realizowanej przez Pro Progressio.


Po ubiegłorocznym sukcesie wydarzenia zrealizowanego w Lublinie, Pro Progressio wraz z Partnerami po raz kolejny podsumuje rok w branży BSS i podejmie się zdefiniowania nowych trendów i wyzwań na rok 2018. Forum zgromadzi ponad 300 uczestników, którzy będą mieli możliwość wziąć udział w panelach dyskusyjnych, prezentacjach, warsztatach i wykładach poświęconych szerokiej tematyce usług dla biznesu. Wśród tematyki, która będzie poruszana na Forum znajdą się zarówno kwestie dotyczące zarządzania i transformacji biznesowej, zarządzania kadrami, ochroną danych osobowych, delegowaniem pracowników, a także praktyczne warsztaty związane ze sprzedażą usług na rynek brytyjski oraz trzy sesje „burzy mózgów” dedykowane branży Call Contact Center, miernikom wydajności pracy oraz bezpośrednim inwestycjom zagranicznym.


Ponad 50 prelegentów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Brukseli reprezentujących firmy doradcze, consultingowe, agencje HR, firmy BPO, Centra Usług Wspólnych, a także przedstawiciele agencji rządowych i samorządów, będą na 14 sesjach tematycznych dzielić się wiedzą i omawiać najważniejsze zagadnienia towarzyszące tematyce usług dla biznesu.


wykres


Po całodniowym Forum, już po raz piąty Pro Progressio zorganizuje Galę Outsourcing Stars. Wydarzenie, które już doczekało się porównania z ceremonią Oscarów, rozpocznie się o godzinie 20:00 w Arenie Gdynia. Tym razem motywem przewodnim Gali, ale także i Forum, będzie hasło „Rock Your Business”. Pro Progressio chce pokazać sektor BSS jako ten, który wciąż rozwija się w na scenie i w świetle jupiterów – stąd nawiązanie do muzycznego hasła „Rock”. Jednak to nie jedyne odniesienie do tego hasła, gdyż branża będzie także wskazana jako ta, która – jak drążona przez wodę skała – co roku odkrywa coś nowego. O tym co zostanie odkryte w Gdyni, dowiemy się już 25 stycznia.


Głównym Partnerem The BSS Forum i Gali Outsourcing Stars jest Miasto Gdynia, Złotym Partnerem jest Grupa Nowy Styl, a Sponsorami są Torus, CBRE, Cushman&Wakefield, Alfavox oraz Unified Factory. W gronie Partnerów wydarzenia są IAOP, RICS, Deutscher Outsourcing Verband, Scandinavian-Polish Chamber of Commerce, CIMA , British Polish Chamber of Commerce, Polskie Forum Call Center, Lviv IT Cluster oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Wydarzenie zostało, już po raz piąty, objęte Honorowym Patronatem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.


Więcej informacji o Forum i Gali znajduje się na stronach: www.bssforum.com i www.outsourcingstars.pl


Źródło: Pro Progressio

10.01.2018


Tagi: konferencja, The BSS Forum, Gala Outsourcing Stars


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...