QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Polacy zdobywcami tytułów Miss i Mister Transportu maja 2010

Kandydaci z Polski całkowicie zdominowali majowy ranking wyborów Miss i Mistera Transportu 2010. Małgorzata z firmy ROTRANS oraz Bartłomiej, pracownik Marway International Express, zdobyli zaszczytne tytuły Miss i Mistera maja 2010. Jako finaliści powalczą z innymi pięknymi spedytorami o nagrodę główną – 7 dniową wycieczkę na słoneczną, hiszpańską Ibizę.


Wybory Miss i Mistera Transportu organizowane przez operatora giełdy TRANS cieszą się coraz większą popularnością. W maju, po raz pierwszy zarówno tytuł Miss jak i Mistera przypadły kandydatom z Polski.


Na Małgorzatę, Miss maja swoje głosy oddało ponad 650 internautów. Z pewnością urzekły ich jej piękne oczy i czarujący uśmiech. Nie bez znaczenia mogła być również wspaniała opalenizna, którą Małgorzata prezentuje na jednym ze zdjęć zamieszczonych w swoim profilu, dostępnym pod adresem http://pl.miss-2010.eu/profile/view/68. Miss Transportu maja 2010 napisała, że lubi sport i podróże, więc na pewno ucieszy się z pakietu plażowego, który jest nagrodą miesiąca, oraz z szansy wyjazdu na słoneczną Ibizę.


Bartłomiej z firmy Marway International Express pisze w swoim profilu, że jest urodzony pod szczęśliwą gwiazdą. Być może właśnie to pomogło mu w zdobyciu tytułu Mistera Transportu maja 2010.


- Nigdy nie czułem się Misterem – mówi Bartłomiej. – Konkurs traktuję jako dobrą zabawę, ale również ciekawą formę promocji naszej firmy. Koleżanki i koledzy z pracy wspierają mnie z uśmiechem na ustach i przymrużeniem oka. Jako Mister maja 2010 nie czuję się inaczej niż w styczniu, lutym, marcu czy kwietniu, może z wyjątkiem tego miłego uczucia, że teraz jestem bliżej wycieczki na Ibizę, na której jeszcze nigdy nie byłem – dodaje.

Profil Bartłomieja można zobaczyć pod adresem http://pl.mister2010.eu/profile/view/92.


Konkurs Miss i Mistera Transportu, który powstał z inicjatywy operatora giełdy TRANS to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w branży TSL. Na swoich faworytów głosować może każdy kto zarejestruje się w serwisie. Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu.


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

07.06.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...