QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

wykres


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to istniejąca od 2001 r., specjalistyczna, niepubliczna uczelnia logistyczna, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalistów w branży logistycznej.


Aby stać się wysokiej klasy ekspertami uczelnia przygotowała bogatą ofertę studiów podyplomowych, które są odpowiedzią na wymagania pracodawców. Oferta jest dostosowana zarówno do zmieniających się potrzeb współczesnego rynku, jak i oczekiwań kandydatów, którym zależy na pogłębianiu wiedzy, doskonaleniu umiejętności zawodowych i zdobywaniu nowych kwalifikacji. W roku akademickim 2017/2018 uczelnia oferuje cieszące się zainteresowaniem następujące studia podyplomowe:

 • Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw,
 • Nowoczesne zarządzanie produkcją i logistyką,
 • Systemy logistyczne w dystrybucji i handlu,
 • Organizacja i zarządzanie przewozem ładunków,
 • Zakupy strategiczne,
 • Technik Logistyk – Technik Spedytor, (nadają absolwentom uprawnienia do nauczania przedmiotów zawodowych. Studia te zostały dostosowane do nowej podstawy programowej i cieszą się zainteresowaniem nauczycieli w całej Polsce).
 • Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym, NOWOŚĆ
 • Nowoczesne budownictwo drogowe,
 • Eksploatację i utrzymanie infrastruktury kolejowej
 • Eksploatację i utrzymanie dróg i mostów.

Każdego roku uczelnia wzbogaca ofertę edukacyjną, która stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku. W roku akademickim 2017/2018 zapraszamy szczególnie na:


• Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym

Projekt jest realizowany we współpracy z Wayne State University (USA) oraz cenioną w branży globalną organizacją Automotive Industry Action Group. Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pogłębienia wiedzy z obszaru problematyki łańcucha dostaw z myślą o bardzo intensywnie rozwijającym się światowym przemyśle motoryzacyjnym. Zajęcia będą prowadzone m.in. przez wykładowców ze Stanów Zjednoczonych! Studia kierowane są w szczególności do menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie łańcuchem dostaw, pracowników kontroli jakości, zakupów i dystrybucji, a także do pracowników obszaru transportu wewnętrznego i zewnętrznego.


Jakość kształcenia oferowana przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu została doceniona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie, która drugi raz z rzędu zleciła uczelni prowadzenie studiów podyplomowych Nowoczesne budownictwo drogowe, które skierowane są do pracowników wyższego szczebla zatrudnionych w centrali i oddziałach regionalnych GDDKiA.


W ofercie studiów podyplomowych nie zabrakło też kierunków związanych z budownictwem. Proponujemy:

 • Eksploatację i utrzymanie infrastruktury kolejowej
 • Eksploatację i utrzymanie dróg i mostów.

W oparciu o najwyższe światowe standardy i innowacyjne programy nauczania uczelnia od 17 lat prowadzi jednocześnie studia na następujących kierunkach kształcenia:


• LOGISTYKA

   - studia licencjackie, inżynierskie, studia dualne

   - magisterskie (3semestry)


• LOGISTICS

   - MSc Studies (4 semester)


• TRANSPORT

   - studia licencjackie, studia dualne


• BUDOWNICTWO

   - studia inżynierskie


• ZARZĄDZANIE

   - studia licencjackie


Dzięki współpracy z Universite de Lorraine absolwenci uzyskują 2 dyplomy polski i francuski. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest jedyną uczelnią wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu logistycznego CILT (UK) dla kierunku Logistyka – studia I stopnia inżynierskie i licencjackie oraz studia magisterskie. Przynależność MWSLiT we Wrocławiu do CILT (UK)daje jej studentom gwarancję szerokich perspektyw kariery zawodowej w branży logistycznej. Certyfikat, którym jest opatrzony dyplom ukończenia studiów w MWSLiT, jest uznawany i preferowany przez najbardziej liczące się firmy logistyczne na całym świecie.


MWSLiT jako pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku wprowadziła studia dualne, łączące zajęcia teoretyczne z zajęciami praktycznymi realizowanymi w ramach płatnych staży odbywających się w firmach partnerskich. Studenci mają szansę studiować, gdzie wraz z wykształceniem zdobywają również kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, stając się pożądanymi przez pracodawcę specjalistami. 3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz , CZESNE płaci firma!


Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu wyróżnia wysoka pozycja w rankingach polskich uczelni oraz liczne certyfikaty i nagrody. W 2017 r. w Rankingu Generalnym Niepublicznych Uczelni Magisterskich Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu zdobyła ex aequo 3. miejsce, uzyskując tytuł Uczelni Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017. Badane osoby określiły MWSLiT we Wrocławiu jako Uczelnię Prestiżową oraz taką, którą chętnie zarekomendowałyby swoim bliskim i dzięki temu w obu tych kategoriach wrocławska uczelnia również znalazła się na podium. Doceniono także wkład i zaangażowanie w pracę ze studentami przyznając MWSLiT 2. Miejsce w kategorii Perspektywy Zawodowe. MWSLiT we Wrocławiu jest Najlepszą w Polsce specjalistyczną uczelnią logistyczną według rankingu Perspektyw 2016. Ponadto uczelnia od 2005 roku jest laureatem certyfikatu Wiarygodna Szkoła oraz nieprzerwanie od 2011 roku certyfikatu Uczelnia Liderów. Uczelnia w 2003 roku została uhonorowana Nagrodą Premiera Rządu Francji za najlepszy w wymiarze europejskim projekt edukacyjny wybrany spośród 92 projektów zgłoszonych z całego świata.


Dowiedz się więcej na stronie uczelni: www.mwsl.euZobacz także:

Rozpocznij karierę z bezpłatnym wsparciem studentów MWSLiT

Wykładowca MWSLIT otrzymał tytuł Honoris Causa

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla MWSLIT we Wrocławiu!Źródło: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

12.09.2017


Tagi: studia wyższe, studia podyplomowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

STUDIA PODYPLOMOWE

foto

MWSLiT istnieje od 18 lat. Misją uczelni jest kształcenie wysoko...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...