QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Park Biznesowy CTP w Opolu

wykres


CTPark Opole oferuje dla inwestorów nowoczesne powierzchnie przemysłowe i biznesowe. Obecnie budowany park o powierzchni około 73,000 m2 zlokalizowany jest w centrum Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Opolu, co daje możliwości ulg podatkowych dla firm zainteresowanych inwestowaniem w Polsce. Pierwszy etap inwestycji jest realizowany dla fabryki International Automotive Components, produkującej części dla Volvo. Kolejną powierzchnię parku zajmie operator Raben Logistics (II etap).
CTPark Opole jest usytuowany na 14 ha terenu w północno-zachodniej części miasta z bezpośrednim dostępem do północnej obwodnicy łączącej Opole z autostradą A4 łączącą ją z Polską Centralną. CTPark Opole położony jest w centrum Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Opolu. Ponadto, region opolski jest bogaty w zasoby ludzkie, dzięki czemu jest to atrakcyjny rynek pracy dla firm chcących zatrudnić wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. To pierwsza inwestycja firmy CTP w Polsce.


wykresAtuty parku biznesowego w Opolu:

  • Strategicznie zlokalizowany pomiędzy dwoma silnymi aglomeracjami: Katowice i Wrocław, 56 km do granicy z Czechami, 250 km do granicy z Niemcami,

  • Zasób ludności: 130 000 (Opole), 340 000 (aglomeracja), 1 000 000 (region), 9 000 000 (150 km),

  • Dobry rynek pracy - 10% bezrobocia w regionie,

  • 6 wyższych uczelni w Opolu kształci specjalistów i menedżerów,

  • Dla inwestorów możliwość otrzymania znaczących ulg podatkowych: zwolnienie z podatku dochodowego oraz 10-letnie zwolnienie od podatku od nieruchomości.


KONTAKT W POLSCE:

Piotr Klank MRICS, Regional Director, CTP Poland

Mobile: +48 538 106 787 | email. piotr.klank@ctp.eu

CTP Invest Poland Sp. z o. o ,

Ul. Konduktorska 33, 40-155, Katowice


Więcej informacji na stronach www.ctp.eu i www.ctpark.euCTP jest świadczącą kompleksowe usługi międzynarodową firmą deweloperską specjalizującą się w wykonywaniu zaawansowanych technicznie, spersonalizowanych parków biznesowych i ich zarządzaniu. Klientami CTP są lokalne i globalne firmy rozpoczynające nowe lub modernizujące istniejące strategiczne obiekty inwestycyjne w Europie Środkowej.


wykres


CTP jest właścicielem CTPark Network, największego zintegrowanego systemu parków biznesowych klasy premium w Europie Środkowej o powierzchni klasy A ok. 4 miliona metrów kwadratowych w 60 różnych lokalizacjach. CTP zatrudnia ponad 260 profesjonalistów, w tym inżynierów i kierowników projektu. CTP posiada także szereg biur autonomicznyc między innymi w Spielberk Office Centre w Brnie, oraz IQ Ostrava.ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W POLSCE!


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE