QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Konferencja EMC for Business

wykres


Największe spotkanie praktyków branży elektronicznej zmagających się z wymaganiami EMC (Electromagnetic Compatibility), gdzie prelegenci z przemysłu zaprezentują swoje doświadczenia na bazie rzeczywistych projektów pod kątem różnych wymagań, projektowania elektroniki, testów oraz rozwiązywania problemów. Wydarzenie oparte na wymianie wiedzy, dyskusjach i warsztatach. Konferencja odbędzie się 12-13 października 2017 we wrocławskim hotelu Park Diament.


Przykładowe zagadnienia poruszane na warsztatach podczas EMC for Business: wymagania, projektowanie, rozwiązywanie problemów, wymagania radiowe (RED) i bezpieczeństwo (LVD). Konferencja jest adresowana do firm, które mają styczność z EMC, m.in. przedstawicieli branży elektronicznej, menedżerowie, projektanci elektroniki, inżynierowie wymagań, oceny zgodności:, pomiarowcy.


Korzyści są proste - praktyczne przykłady wykorzystania technik związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną. W przyjemnej i znajomej inżynierowi atmosferze, przekażemy wskazówki odnośnie projektowania, pomiarów, jak i zbierania wymagań. To wszystko w jednym czasie, w jednym miejscu wśród praktyków. Zero teorii, networking i wnioski na przyszłość.


Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: www.emc4b.com/konferencja


Organizator: EMC for Business

Miejsce: Hotel Park Diament

ul. Muchoborska 10, 54-424 Wrocław


Źródło: EMC for Business

11.07.2017


Tagi: konferencja, EMC for Business