QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

„Growth Business Mixer”

8 września 2008 Amerykańska Izba Handlowa w Polsce wraz z wrocławskim Globalnym Centrum Biznesowym HP były gospodarzami pierwszego powakacyjnego spotkania typu „back to business” - Growth Business Mixer.


Spotkanie z udziałem około stu przedstawicieli największych dolnośląskich inwestorów i członków AmChamu odbyło się w malowniczej scenerii na dziedzińcu Biblioteki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu. Wydarzenie oficjalnie otworzyli goście honorowi: Michelle Riebeling, Wicekonsul Stanów Zjednoczonych w Polsce i Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia. Uczestników powitali także Dorota Dąbrowski, Dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, Jacek Levernes, Prezes Globalnego Centrum Biznesowego HP i Joanna Bensz, Dyrektor wrocławskiego oddziału AmChamu.Jednym z punktów spotkania była prezentacja wrocławskiego Centrum HP, jego dotychczasowych osiągnięć, profilu działalności a w szczególności planów dalszego wzrostu firmy, co nawiązywało do myśli przewodniej spotkania („Growth Business Mixer”). Jacek Levernes, Agata Dopieralska i Dariusz Sus, przedstawiciele trzech obecnych w Centrum jednostek biznesowych, zaprezentowali dotychczasowy dorobek swoich biznesów jak również dalsze plany rozwoju. Przewidywany wzrost całej firmy dotyczy każdego z czterech obszarów operacyjnych, którymi są Finanse i Księgowość, Zasoby Ludzkie, Sprzedaż i Marketing oraz Łańcuch Dostaw. Szacuje się, że Globalne Centrum Biznesowe HP liczące obecnie ponad 1000 pracowników, osiągnie liczbę 2000 osób na przestrzeni kilku nadchodzących lat.Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę wydarzenia dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez wrocławski zespół FREEVOLNI i kulinarnym specjałom serwowanym przez hotel SOFITEL. Browar Namysłów dostarczył piwo „ZAMKOWE”, a COCA-COLA swoje soki i napoje gazowane.


Na zakończenie odbyła się także loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez HP Global Business Center, PM Group Polska, Fagor Mastercook i firmę HERTZ.


Źródło: AmCham

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...