QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

„Growth Business Mixer”

8 września 2008 Amerykańska Izba Handlowa w Polsce wraz z wrocławskim Globalnym Centrum Biznesowym HP były gospodarzami pierwszego powakacyjnego spotkania typu „back to business” - Growth Business Mixer.


Spotkanie z udziałem około stu przedstawicieli największych dolnośląskich inwestorów i członków AmChamu odbyło się w malowniczej scenerii na dziedzińcu Biblioteki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu. Wydarzenie oficjalnie otworzyli goście honorowi: Michelle Riebeling, Wicekonsul Stanów Zjednoczonych w Polsce i Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia. Uczestników powitali także Dorota Dąbrowski, Dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, Jacek Levernes, Prezes Globalnego Centrum Biznesowego HP i Joanna Bensz, Dyrektor wrocławskiego oddziału AmChamu.Jednym z punktów spotkania była prezentacja wrocławskiego Centrum HP, jego dotychczasowych osiągnięć, profilu działalności a w szczególności planów dalszego wzrostu firmy, co nawiązywało do myśli przewodniej spotkania („Growth Business Mixer”). Jacek Levernes, Agata Dopieralska i Dariusz Sus, przedstawiciele trzech obecnych w Centrum jednostek biznesowych, zaprezentowali dotychczasowy dorobek swoich biznesów jak również dalsze plany rozwoju. Przewidywany wzrost całej firmy dotyczy każdego z czterech obszarów operacyjnych, którymi są Finanse i Księgowość, Zasoby Ludzkie, Sprzedaż i Marketing oraz Łańcuch Dostaw. Szacuje się, że Globalne Centrum Biznesowe HP liczące obecnie ponad 1000 pracowników, osiągnie liczbę 2000 osób na przestrzeni kilku nadchodzących lat.Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę wydarzenia dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez wrocławski zespół FREEVOLNI i kulinarnym specjałom serwowanym przez hotel SOFITEL. Browar Namysłów dostarczył piwo „ZAMKOWE”, a COCA-COLA swoje soki i napoje gazowane.


Na zakończenie odbyła się także loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez HP Global Business Center, PM Group Polska, Fagor Mastercook i firmę HERTZ.


Źródło: AmCham

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...