QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

wykres


Ruszył nabór do X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firma Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności.


Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej już po raz dziesiąty nagrodzi prestiżowym Godłem Firma Roku najbardziej wiarygodne przedsiębiorstwa w Polsce. Celem Ogólnopolskiego Programu Firma Roku jest selekcja i promocja firm, których standardy działania gwarantują solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. CBCK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marek i wyróżnieniem na tle konkurencji.


Firmy mogą zgłaszać się same lub otrzymują nominację od CBCK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK.


W procesie weryfikacji prowadzone są m.in. badania marketingowo- wizerunkowe oraz monitoring opinii konsumentów. – Laureatami programu zostają firmy, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski. Przystąpienie do Programu jest bezpłatne.


Przystąpienie do Programu wiąże się z licznymi korzyściami. Laureaci otrzymują Certyfikat upoważniający do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym. Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych. Nagrodzone podmioty otrzymują od organizatora również roczny pakiet promocyjny, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.


– Godło Firma Roku to potwierdzenie wiarygodności i jakości, ale też wzmocnienie rozpoznawalności i zaufania do marki, które, jak pokazują doświadczenia naszych laureatów, przekłada się na większa sprzedaż – mówi Marcin Andrzejewski.


Laureatami poprzednich edycji zostały m.in.: Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana, Biofix, Firma Roleski czy Centrum Odszkodowań DRB. Patronat nad Programem objęły ogólnopolskie i branżowe media biznesowe.


Dla przedsiębiorstw, które pragną potwierdzić jakość i popularności swoich produktów lub usług, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej prowadzi równocześnie Program Hit Konsumenta.


Więcej informacji na stronie: www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=firma_roku_2017


Źródło: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

24.02.2017


Tagi: Firma Roku