QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Nowa inwestycja na Psim Polu

Parkridge wybuduje nowego typu obiekt “Centrum Biznesowe” w północnej części Wrocławia. Inwestor wybrał Jones Lang LaSalle i Cushman & Wakefield na wyłącznych doradców ds. wynajmu tych wielofunkcyjnych obiektów we Wrocławiu i Łodzi.


Wielofunkcyjny obiekt we Wrocławiu powstanie w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Bierutowskiej, w pobliżu drogi krajowej nr 8 do Warszawy. Park będzie składał się z 10 małych budynków magazynowych (44.000 mkw powierzchni magazynowo-biurowej) oraz z dwóch czteropiętrowych biurowców o łącznej powierzchni 21.000 mkw powierzchni. Obydwa typy budynków będą zbudowane w najwyższym standardzie. Parkridge wkrótce rozpocznie budowę pierwszej fazy, która obejmuje dwa budynki magazynowe (4965 mkw and 4651 mkw) oraz jednego biurowca (3823 m kw).

Centrum oferuje moduły magazynowo-przemysłowe od 600 mkw. oraz moduły biurowe od 500 mkw.


Piotr Wąs, dyrektor ds. wynajmu w Europie Środkowowschodniej w firmie Parkridge powiedział: - Jesteśmy niezwykle zadowoleni z ogromnego zainteresowania z jakim spotkał się nasz nowy produkt ze strony potencjalnych najemców. Jesteśmy przekonani, iż wynikiem połączenia sił naszych wyłącznych doradców ds. wynajmu będzie udana komercjalizacja naszych Centrów Biznesu.


Beata Hryniewska, dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Jones Lang LaSalle dodała: - Cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z firmą Parkridge. Parkridge opracował bardzo elastyczny koncept parków oferujących szereg różnego typu obiektów i różnej wielkości począwszy od małych modułów. Tego typu produkt może być dobrze przyjęty przez różnych najemców. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja odniesie sukces, a zarówno powierzchnia magazynowa jak i biurowa zostaniu wkrótce wynajęta.


Tomasz Olszewski, partner i szef działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cushman & Wakefield, powiedział: - Spośród wielu deweloperów zainteresowanych konceptem „małych modułów”, to właśnie Parkridge jest pierwszą firmą, która podjęła się realizacji tego typu projektów w Polsce. Ze względu na silny popyt na mniejsze moduły, zmiana w strategii pozyskiwania tej grupy najemców będzie kolejnym naturalnym etapem rozwoju sektora magazynowego. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w komercjalizacji powierzchni oferowanej w projektach firmy Parkridge.


Źródło: Jones Lang LaSalle

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...