QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Nowa inwestycja na Psim Polu

Parkridge wybuduje nowego typu obiekt “Centrum Biznesowe” w północnej części Wrocławia. Inwestor wybrał Jones Lang LaSalle i Cushman & Wakefield na wyłącznych doradców ds. wynajmu tych wielofunkcyjnych obiektów we Wrocławiu i Łodzi.


Wielofunkcyjny obiekt we Wrocławiu powstanie w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Bierutowskiej, w pobliżu drogi krajowej nr 8 do Warszawy. Park będzie składał się z 10 małych budynków magazynowych (44.000 mkw powierzchni magazynowo-biurowej) oraz z dwóch czteropiętrowych biurowców o łącznej powierzchni 21.000 mkw powierzchni. Obydwa typy budynków będą zbudowane w najwyższym standardzie. Parkridge wkrótce rozpocznie budowę pierwszej fazy, która obejmuje dwa budynki magazynowe (4965 mkw and 4651 mkw) oraz jednego biurowca (3823 m kw).

Centrum oferuje moduły magazynowo-przemysłowe od 600 mkw. oraz moduły biurowe od 500 mkw.


Piotr Wąs, dyrektor ds. wynajmu w Europie Środkowowschodniej w firmie Parkridge powiedział: - Jesteśmy niezwykle zadowoleni z ogromnego zainteresowania z jakim spotkał się nasz nowy produkt ze strony potencjalnych najemców. Jesteśmy przekonani, iż wynikiem połączenia sił naszych wyłącznych doradców ds. wynajmu będzie udana komercjalizacja naszych Centrów Biznesu.


Beata Hryniewska, dyrektor działu wynajmu powierzchni magazynowo-przemysłowych w Jones Lang LaSalle dodała: - Cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z firmą Parkridge. Parkridge opracował bardzo elastyczny koncept parków oferujących szereg różnego typu obiektów i różnej wielkości począwszy od małych modułów. Tego typu produkt może być dobrze przyjęty przez różnych najemców. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja odniesie sukces, a zarówno powierzchnia magazynowa jak i biurowa zostaniu wkrótce wynajęta.


Tomasz Olszewski, partner i szef działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cushman & Wakefield, powiedział: - Spośród wielu deweloperów zainteresowanych konceptem „małych modułów”, to właśnie Parkridge jest pierwszą firmą, która podjęła się realizacji tego typu projektów w Polsce. Ze względu na silny popyt na mniejsze moduły, zmiana w strategii pozyskiwania tej grupy najemców będzie kolejnym naturalnym etapem rozwoju sektora magazynowego. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w komercjalizacji powierzchni oferowanej w projektach firmy Parkridge.


Źródło: Jones Lang LaSalle

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Bidroom to holenderska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 rokujako bezprowizyjna hotelowa...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...