QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Kamienica Rynek 49

wykres


Wielofunkcyjny, pięciopiętrowy w pełni zrewitalizowany budynek na wrocławskim Rynku. Posiada luksusowe powierzchnie biurowe i usługowe znakomicie dostosowane do potrzeb wymagających najemców. Adaptacja nowego planu funkcjonalnego kamienicy pozwoliła na fantastyczną syntezę nowoczesnych rozwiązań w zabytkowych murach. Wysoki standard wykończenia fasady, dbałość o detale i jakość wykorzystanych materiałów są wizytówką budynku pełnego secesyjnego dostojeństwa i ponadczasowej elegancji.


Budynek Rynek 49 obejmuje w swoim zakresie całą działkę aż do ul. Igielnej 19. To dawny dom handlowy, wpisany do Rejestru zabytków, zaprojektowany w 1901 roku, dla firmy Trautner, przez spółkę architektoniczną braci Richarda i Paula Ehrlichów.


wykres


W obrębie istniejącego budynku wnętrza zostały przebudowane w celu osiągnięcia współczesnego standardu. Na kondygnacji parteru i I piętra projektowane są powierzchnie usługowe w formie open space do aranżacji przez przyszłego najemcę wraz z niezbędnymi węzłami sanitarnymi, a na wyższych kondygnacjach od II piętra do V piętra powierzchnie biurowe również w formie open space do aranżacji. Dodatkowo możliwa jest adaptacja poddaszy nieużytkowych na pełnowartościowe przestrzenie biurowe. W kondygnacji podziemnej natomiast oprócz powierzchni najmu zlokalizowane będą niezbędne pomieszczenia techniczne.


Powierzchnia użytkowa - 3 145 m2

Powierzchnia zabudowy - 622,4 m2

Powierzchnia najmu - 2 410 m2

Kondygnacje: 6 kondygnacji nadziemnych

1 kondygnacja podziemna


Więcej informacji na stronie: www.rynek49.plKONTAKT

tel.: +48 603 509 882

e-mail: leasing@immobillogroup.com

www: www.rynek49.pl


wykres