QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Marta Nadolińska

foto

Marta Nadolińska obejmię funkcję Dyrektora Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych w obszarach Talent, Rewards oraz Employee Engagement i będzie zarządzać zespołem odpowiedzialnym za rozwój relacji z Klientami i rozwój biznesu Aon Hewitt w Polsce. Marta będzie też odpowiadać za jeszcze lepszą integrację praktyk, dalszy rozwój rozwiązań oferowanych Klientom oraz strategię sprzedaży i marketingu firmy w Polsce.


Powierzenie Marcie Nadolińskiej roli Dyrektor Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych jest kolejnym etapem realizacji misji Aon Hewitt w Polsce kreowania angażujących środowisk pracy.


Marta ma 16-letnie doświadczenie w branży doradztwa HR i konsultingu dla biznesu oraz szereg udokumentowanych sukcesów integracji i dynamicznego rozwoju rozwiązań z obszarów Talent, Leadership, Employee Engagement, Strategic Advisory i Performance Management.


Przed dołączeniem do Aon Hewitt pełniła rolę dyrektor generalnej zarządzającej polskim oddziałem firmy Hudson. Była odpowiedzialna za działalność operacyjną i komercyjną, zarządzanie i rozwój zespołu, jak również budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami. Wcześniej współpracowała przez 10 lat z firmą Hudson jako lider praktyki Talent Management oraz Senior Recruitment Consultant. W tym czasie stała się jednym z liderów organizacji. Jej niekwestionowanym sukcesem w tym czasie było zintegrowanie usług Talent Aquisition i Talent Management. Przed dołączeniem do firmy Hudson, Marta zarządzała firmą doradczą z branży HR, w której stworzyła od podstaw działy Talent i Leadership Development. Marta jest certyfikowanym asesorem i akredytowanym przez ICF coachem.


W trakcie pracy dla firmy Hudson została laureatem Chairman Award – nagrody, która była wyrazem uznania dla nieustannie osiąganych przez nią wysokich wyników, wyznawanych wartości oraz najwyższych profes-jonalnych standardów. Marta jest magistrem socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, szczęśliwą mamą 6-letniej córki i fanką sportu.Źródło: Aon Hewitt

18.01.2016


Tagi: Marta Nadolińska, Dyrektor Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE