QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Marta Nadolińska

foto

Marta Nadolińska obejmię funkcję Dyrektora Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych w obszarach Talent, Rewards oraz Employee Engagement i będzie zarządzać zespołem odpowiedzialnym za rozwój relacji z Klientami i rozwój biznesu Aon Hewitt w Polsce. Marta będzie też odpowiadać za jeszcze lepszą integrację praktyk, dalszy rozwój rozwiązań oferowanych Klientom oraz strategię sprzedaży i marketingu firmy w Polsce.


Powierzenie Marcie Nadolińskiej roli Dyrektor Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych jest kolejnym etapem realizacji misji Aon Hewitt w Polsce kreowania angażujących środowisk pracy.


Marta ma 16-letnie doświadczenie w branży doradztwa HR i konsultingu dla biznesu oraz szereg udokumentowanych sukcesów integracji i dynamicznego rozwoju rozwiązań z obszarów Talent, Leadership, Employee Engagement, Strategic Advisory i Performance Management.


Przed dołączeniem do Aon Hewitt pełniła rolę dyrektor generalnej zarządzającej polskim oddziałem firmy Hudson. Była odpowiedzialna za działalność operacyjną i komercyjną, zarządzanie i rozwój zespołu, jak również budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami. Wcześniej współpracowała przez 10 lat z firmą Hudson jako lider praktyki Talent Management oraz Senior Recruitment Consultant. W tym czasie stała się jednym z liderów organizacji. Jej niekwestionowanym sukcesem w tym czasie było zintegrowanie usług Talent Aquisition i Talent Management. Przed dołączeniem do firmy Hudson, Marta zarządzała firmą doradczą z branży HR, w której stworzyła od podstaw działy Talent i Leadership Development. Marta jest certyfikowanym asesorem i akredytowanym przez ICF coachem.


W trakcie pracy dla firmy Hudson została laureatem Chairman Award – nagrody, która była wyrazem uznania dla nieustannie osiąganych przez nią wysokich wyników, wyznawanych wartości oraz najwyższych profes-jonalnych standardów. Marta jest magistrem socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, szczęśliwą mamą 6-letniej córki i fanką sportu.Źródło: Aon Hewitt

18.01.2016


Tagi: Marta Nadolińska, Dyrektor Rozwoju Strategicznych Rozwiązań Biznesowych


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...