QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2015”

Jak co roku w warszawskim hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2015” podczas której przedstawiono Laureatów projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.


wykres


W sobotni wieczór – 28 listopada 2015 – poznaliśmy werdykt i nagrodzonych w IX edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, IX edycji konkursu „Perły Medycyny” oraz Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości i Orły Polskiego Samorządu.


Przedsięwzięcia mają charakter cykliczny i rokrocznie adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym, samorządów oraz innych firm.


W tym roku po raz kolejny kapituły konkursów wyróżniły produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, którzy znaczącą odznaczają się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.


Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunku marek, podnoszą ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.


Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu, a sam wieczór w znakomity sposób poprowadzili Olga Borys i Krzysztof Ibisz. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Paulli, Antka Smykiewicza, Zespołu Granda oraz VOX, wieczór uświetniła też wspaniałym występem Tetiana Galistyna – gwiazda programu „Mam Talent”.


Więcej informacji na temat inicjatyw organizowanych przez MZHPiU dostępnych na stronach: www.polskaprzedsiebiorczosc.pl, www.perlymedycyny.pl, www.orlybudownictwa.pl, www.firmaroku.pl, www.gminaroku.pl oraz www.powiatroku.pl


ORGANIZATORZY: Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl i Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Poparcie: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju


WSPÓŁPRACA: Pracodawcy RP, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polsko-Turecka Izba Gospodarcza, Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej, Izba Projektowania Budowlanego, Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomości, Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ


Nagrody specjalne

WYBITNY SAMORZĄD

Gmina Lesznowola

Gmina Tarnowo Podgórne


ZASŁUŻONY DLA POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Firma”

P.U. HETMAN REGIONALNA INSTALACJA PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

PAL-GAZ Palacz Sp. z o.o. Sp. k.

POLCAB N.Gamoń Spółka Jawna

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.

Z.U.B. "ADROG" Sp. J. Adam Dybcio, Eugenia Dybcio

RESO Europa Service Sp. z o.o.


ZASŁUŻONY DLA POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Postać”

Kamiński Henryk – Prezes Zarządu Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.

Słowik Stanisław – Prezes Zarządu AKSEL Sp. z o.o.

Sobieraj Janusz – Prezes Zarządu Korporacja RADEX S.A.


WYBITNA FIRMA

AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.

ART-SERIES Sp. z o.o.

SINEVIA Sp. z o.o.

SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku Specjalistyczne Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Polanicy-Zdroju


Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa w kategorii „Firma”

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ARKOP Krzysztof Pianowski i S-ka Spółka Jawna Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa


Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa w kategorii „Postać”

Banaszek Andrzej - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BANIMEX” Sp. z o.o.

Karczewski Benedykt - Właściciel ASTRA Benedykt Karczewski

Książek Mariusz - Prezes Zarządu MARVIPOL S.A.

Petecki Ignacy Prezes Zarządu Grupa Petecki

Romanowski Witold - Prezes Zarządu Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „DEMBUD”

Sobieraj Janusz - Prezes Zarządu Korporacja Radex S.A.

Tępiński Stanisław – Założyciel i Współwłaściciel Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Wójcik Andrzej - Prezes Zarządu „IZODOM 2000 POLSKA” Sp. z o.o.

Zieliński Eugeniusz - Właściciel Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński


OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT ORŁY POLSKIEGO SAMORZĄDU


Gmina Roku (regionalna)


Mazowiecka Gmina Roku

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda Gmina Nadarzyn

II nagroda Gmina Obryte

II nagroda Gmina Zaręby Kościelne

III nagroda Gmina Bodzanów

III nagroda Gmina Opinogóra Górna


Pomorska Gmina Roku

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda Gmina Puck


Warmińsko-Mazurska Gmina Roku

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda Gmina Stare Juchy


Dolnośląska Gmina Roku

Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda Gmina Strzegom


Gmina Roku (ogólnopolska)

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda Gmina Lesznowola

II nagroda Gmina Pszczew

III nagroda Gmina Żelazków

III nagroda Gmina Sochaczew


Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda Gmina Babimost

II nagroda Gmina Tarczyn


Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości

I nagroda Gmina Susz


Gmina Atrakcyjna Turystycznie

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda Gmina Chmielno

II nagroda Gmina Łęczyce


Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda Gmina Kórnik

II nagroda Gmina Goniądz


Kategoria: Gmina Miejska

I nagroda Gmina Miasta Wejherowa


OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


Mazowiecka Firma Roku

Kategoria: Handel i dystrybucja

I nagroda DEL SPORT Sp. z o.o.


Kategoria: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

I nagroda Z.Z.U.W. Maropak W.Marczak

Kategoria: Transport, Motoryzacja

I nagroda Zbigniew Nowakowski Autoryzowana Stacja Obsługi Mercedes-Benz Service


Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

II nagroda PHU MABUD Janusz Więsik

II nagroda Z.U.B. "ADROG" Sp. J. Adam Dybcio, Eugenia Dybcio


Pomorska Firma Roku

Kategoria: Przemysł Metalowy i Automatyka

I nagroda FAMA Sp. z o.o.


Śląska Firma Roku

Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

I nagroda INŻBUD Tomasz Trepka


Kategoria: Medycyna – Szpitale

I nagroda Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny imienia Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach


Kategoria: Usługi Deweloperskie

I nagroda ZUBIT Adam Sielwanowski


Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami

II nagroda Biuro Obsługi Nieruchomości Edward Moryto


Lubuska Firma Roku

Kategoria: Usługi dla Ludności

I nagroda Miejskie Zakłady Komunalne Spółka z o.o.


Kategoria: Handel i Dystrybucja

II nagroda P.P.H.U. "MIRAGE" Jerzy Sienkiewicz


Wielkopolska Firma Roku

Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami

I nagroda "NIERUCHOMOŚCI" ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE Tomasz Greń


Zachodniopomorska Firma Roku

Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

I nagroda P.P.H.U. "FOGT - TAK" Marcin Roman Fogt

III nagroda Hurtownia Wielobranżowa Rojan Jan Patruś i Roman Bączyński Spółka Jawna


Lubelska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Szpitale

I nagroda Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie


Łódzka Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Ratownictwo Medyczne

I nagroda Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi


Świętokrzyska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Szpitale

I nagroda Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach


Dolnośląska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Lecznictwo Otwarte

I nagroda Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej


Firma Roku (ogólnopolska)

Kategoria: Telekomunikacja i Informatyka

I nagroda ADREM SOFTWARE SP. Z O.O.

I nagroda AKSEL Sp. z o.o.

II nagroda KALASOFT Sp. z o.o.


Kategoria: Usługi Poligraficzne

I nagroda AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.

II nagroda Drukarnia GRAFKARTON A. Matyasik Spółka Jawna


Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

I nagroda BETON-BUD

I nagroda JADAR Sp. z o.o.

III nagroda Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.


Kategoria: Energetyka i Elektrotechnika

I nagroda BIOGAL Sp. z o.o.

I nagroda ENERGA-OPERATOR SA

I nagroda Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.

II nagroda Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych "CEMA" S.A.


Kategoria: Innowacyjność i Nowoczesne Technologie

I nagroda BIPROTRANS-KULIŃSKI Sp. z o.o.

I nagroda Firma Wielobranżowa "KLIMEK-PLAST" Ardkadiusz Klimek

I nagroda Główny Instytut Górnictwa

I nagroda TECHMATIK S.A.

II nagroda Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.

II nagroda Zakład Budowy Maszyn OSSA Jan Ossa

III nagroda KLAMAL Sp. z o.o.


Kategoria: Medycyna - Firma

I nagroda Creator-Comm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Kategoria: Wyposażenie Wnętrz

I nagroda CreoConcept Tomasz Rybka

II nagroda Pracownia Kamienia Naturalnego PRODMAR


Kategoria: Usługi deweloperskie - Debiut Roku

I nagroda Domy Hybrydowe Sp. z o.o.


Kategoria: Ochrona Środowiska

I nagroda Firma Consultingowo-Inżynierska i Handlowa "KRIO-THERM" Andrzej Królikowski


Kategoria: Usługi dla Firm

I nagroda GRUPA ZEJLER Jacek Zejler

II nagroda Baltic Marine Surveyors Sp. z o.o.

III nagroda UBP CONSULTING Sp. z o.o.


Kategoria: Handel i dystrybucja

I nagroda Herlitz Spółka z o.o.

II nagroda Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.

III nagroda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIRAX Bogusław Miszewicz


Kategoria: Usługi Finansowe

I nagroda Idea Leasing SA


Kategoria: Inwestor Zastępczy

I nagroda Korporacja RADEX S.A.


Kategoria: Medycyna - Ratownictwo Medyczne

I nagroda Krakowskie Pogotowie Ratunkowe


Kategoria: Przemysł Metalowy i Automatyka

I nagroda LRN Steel Pack s.c.

II nagroda P.P.H.U. UNIMAR Agnieszka Manaches


Kategoria: Transport, Motoryzacja

I nagroda Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

I nagroda POLCAB N.Gamoń Spółka Jawna

II nagroda KOIMEX S.A.

III nagroda DIESEL CENTRUM-POLSKA Sp. z o.o.


Kategoria: Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo-Rozwojowa

I nagroda Niezależne Laboratorium Badawcze "STANLAB" Sp. z o.o.


Kategoria: Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia

I nagroda Piękna Góra Rudziewicz Anna Rudziewicz


Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami

I nagroda PPHU PELKOM


Kategoria: Narzędzia i Artykuły BHP

I nagroda Profix Sp. z o.o.


Kategoria: Usługi dla Przemysłu Energetycznego, Petrochemicznego

I nagroda Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych DAMAR A.Borejszo, B.Kreft Spółka Jawna


Kategoria: Usługi Ubezpieczeniowe

I nagroda RESO Europa Service Sp. z o.o.


Kategoria: Pracodawca

I nagroda SINEVIA Sp. z o.o.


Kategoria: Przemysł Spożywczy

I nagroda Spółdzielnia Pracy "Muszynianka"

II nagroda +H2O Sp. z o.o.

III nagroda Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy HANMAR Mariusz Becker


Kategoria: Debiut Roku

I nagroda TORKOL Sp. z o.o.


Kategoria: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

I nagroda Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski


Kategoria: Usługi dla Przemysłu

II nagroda Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe HARPEX Sp. z o.o.


Instytucja Roku (ogólnopolska)

Kategoria: Usługi Finansowe

I nagroda Bank Spółdzielczy w Białobrzegach


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERŁY MEDYCYNY


Szpitale monospecjalistyczne

I nagroda Szpital Specjalistyczny "INFLANCKA" im. Krysi Niżyńskiej "Zakurzonej" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej


Szpitale publiczne – powyżej 400 łóżek

I nagroda Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

II nagroda Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

III nagroda Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie


Kliniki i oddziały kliniczne

I nagroda Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. E.Warmińskiego - SPZOZ w Bydgoszczy Klinika Medycyny Matczyno-Płodowej, Ginekologii i Neonatologii


Publiczne zakłady lecznictwa otwartego

I nagroda Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

II nagroda Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulejówku


Ratownictwo medyczne i transport sanitarny

I nagroda Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie


Medycyna estetyczna

I nagroda Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota


Projekt

I nagroda Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy

I nagroda SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku


Menedżer

I nagroda Anna Lewandowska – Dyrektor Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. E.Warmińskiego - SPZOZ w Bydgoszczy


Usługi dla sektora medycznego

I nagroda SUPRA BROKERS S.A.


Produkt/Usługa

I nagroda Ogólnopolskie Centrum Medyczne św. Łukasza


NAGRODY SPECJALNE

Zespół Lekarzy z Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie pod kierownictwem prof. Janusza Skalskiego - „Za wyprowadzenie z głębokiej hipotermii małego pacjenta – jako światowy sukces polskiej medycyny”.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA


Kategoria: Producenci wyrobów i materiałów budowlanych

I nagroda: BLACHOTRAPEZ Spółka z o.o.

III nagroda: WIMONT Jerzy Wiśniowski


Kategoria: Budownictwo przemysłowe i specjalistyczne

I nagroda: CONSTREM Sp. z o.o.

I nagroda: MOSTOSTAL POMORZE S.A.

I nagroda: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

II nagroda: DUROBEX Grzegorz Maciorowski

II nagroda : Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski Spółka Jawna

III nagroda :KONSTAK Sp. z o.o.


Kategoria: Stolarka drzwiowa

I nagroda: DELTA Zbigniew Różycki


Kategoria: Generalny Wykonawca

I nagroda: Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k.

I nagroda: SINEVIA Sp. z o.o.

II nagroda: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ARKOP Krzysztof Pianowski i S-ka Spółka Jawna

II nagroda: SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.

III nagroda: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.


Kategoria: Inwestor/Inwestycja

I nagroda: EXCELLENT DEVELOPMENT Sp.j. C. Maciaś i H. Areny / VILLE ELITE

I nagroda: Polski Holding Nieruchomości S.A. / Domaniewska Office HUB

I nagroda: POZ INWEST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa / Centrum Handlowe Galeria A2

I nagroda: TORUS Sp. z o.o. Sp.k. / Alchemia

I nagroda: WESTMARK POLSKA Sp. z o.o. / Osiedle Ventana


Kategoria: Stolarka okienna

I nagroda: Grupa Petecki

II nagroda: PLASTBUD Sp. z o.o. Spółka komandytowa

III nagroda: OKNA MACEK POLSKA Sp. z o.o.


Kategoria: Innowacyjność i nowoczesne technologie w budownictwie

I nagroda: „IZODOM 2000 POLSKA" Sp. z o.o.

II nagroda: Domy Hybrydowe Sp. z o.o.

II nagroda: PAL-GAZ Palacz Sp. z o.o. Sp.k.

III nagroda: ASTRA Benedykt Karczewski


Kategoria: Wyroby i materiały budowlane

I nagroda: JADAR Sp. z o.o.

II nagroda: BETON-BUD

III nagroda: Klamal Sp. z o.o.


Kategoria: Modernizacja obiektów

I nagroda: MALIBUD Firma Remontowo-Budowlana Marian Kudłacz


Kategoria: Usługi deweloperskie

I nagroda: MARVIPOL S.A.

I nagroda: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

I nagroda: "SIEMASZKO" Zakład Budowlany mgr inż.Lesław Siemaszko

II nagroda: GEO GRUPA DEWELOPERSKA Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

II nagroda: TORUS Sp. z o.o. Sp.k.

III nagroda: Dozbud Development Zbigniew Zalewski

III nagroda: POZ INWEST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Kategoria: Zarządzanie nieruchomościami

I nagroda: Polski Holding Nieruchomości S.A.

II nagroda: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ”ORŁOWIEC”

III nagroda: Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach


Kategoria: Infrastruktura inżynieryjna i drogowa

I nagroda: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BANIMEX" Sp. z o.o.

II nagroda: SIDROG Sp. z o.o.


Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe

I nagroda: Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „DEMBUD"

II nagroda: DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski

III nagroda: P.H.U. BUDOMUR Sp. z o.o.

III nagroda: PHU "M&M" Leszek Mikołajczak

III nagroda: Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.


Kategoria: Maszyny i sprzęt budowlany

I nagroda: TECHMATIK S.A.


Źródło: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług

01.12.2015


Tagi: Polska Przedsiębiorczość 2015, gala. laureaci


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE