QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Odbyło się kolejne spotkanie biznesowe Polish Business Club

„Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową” – 29 października w warszawskim Businessman Institute, kilkudziesięciu przedsiębiorców spotkało się by poznać tajemnice związane ze sprzedażą. Gościem specjalnym wydarzenia był Mateusz Mrozowski, trener i doradca biznesowy.


baner


Jak zmieniła się branża sprzedażowa po wielkim kryzysie w 2008 roku? Co ma wpływ na decyzje zakupowe klientów? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znaleźli uczestnicy spotkania biznesowego zorganizowanego przez Polish Business Club. Prelegentem był Mateusz Mrozowski – trener i coach sprzedaży. Mrozowski opowiadał, że sprzedaż prowokacyjna ma za zadanie pokazanie klientowi jego biznesu z nowej perspektywy, edukowanie klienta (np. w zakresie nowości w branży) i wskazywanie mu nowych sposobów zarabiania. Sprzedaż prowokacyjna to również dostosowywanie przekazu do konkretnego klienta i jego potrzeb. Prelegent opowiadał również w jaki sposób skutecznie wyrobić sobie opinię eksperta. Mateusz Mrozowski jest autorem książki "Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale", którą można było zakupić na spotkaniu.


- Spotkanie było niezwykle inspirujące, wszyscy uczestnicy bardzo chwalili prelekcję i wiedzę prelegenta. Cieszę się, że spotkanie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, to sygnał jakie tematy są ważne dla przedsiębiorców – dodaje Sławomir Stańczuk, prezes zarządu Polish Business Club.


Wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli na początku możliwość przedstawienia swojej firmy wśród zgromadzonych, a także nawiązać nowe znajomości podczas networkingu. Na kolejne spotkanie zapraszamy już w listopadzie! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony www.plbclub.pl gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o planowych wydarzeniach.


Źródło: Polish Business Club

02.11.2015


Tagi: spotkanie biznesowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE