QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Nowe połączenia Raben Polska

W ostatnich tygodniach spółka Raben Polska uruchomiła nowe, codzienne połączenia w imporcie i eksporcie między Rzeszowem a Koszycami oraz Gliwicami a Ostrawą. Usługi wykonywane są we współpracy z czeskimi i słowackimi spółkami Raben. Wspomniane rozwiązanie przyczyni się do zoptymalizowania kosztów transportu oraz jednoczesnego udoskonalenia oferty.


Raben Polska, oprócz nowo otwartych linii drobnicowych, wyjeżdża codziennie z Wrocławia do Pragi oraz z Gliwic do Brna i Pragi, a także zapewnia codzienne transporty z Brna i Pragi do Gliwic. Nowe linie drobnicowe stanowią odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów współpracujących ze swoimi kontrahentami na wschodzie Słowacji i północy Czech - zaraz za granicą czesko-polską.


- W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć zacieśnienie współpracy miedzy Polską, Czechami i Słowacją, przejawiające się m.in. poprzez wzrost wymiany handlowej w tym regionie Europy. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw potrzebom importerów i eksporterów. Mamy satysfakcję z faktu, iż przyczyniamy się do optymalizowania kosztów Klientów dzięki nowym połączeniom i wpływamy na rozwój współpracy z naszymi sąsiadami. W czasach spowolnienia gospodarczego niezmiernie istotne jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań, przynoszących realne korzyści naszym Klientom. W tym okresie przedsiębiorczość, będąca jedną z naszych wartości korporacyjnych, jest szczególnie istotna. Dlatego kryzys makroekonomiczny potraktowaliśmy jako szansę i dopasowaliśmy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Nowe rozwiązanie pozwoli producentom i dystrybutorom zoptymalizować procesy i koszty. Przyznana nam nagroda w konkursie Operator Logistyczny 2009 roku stanowi doskonały bodziec do jeszcze większej orientacji na Klienta, czego dowodem są wspomniane usługi – wyjaśnia Sylwia Maciejewska Dyrektor Spedycji Międzynarodowej w spółce Raben Polska.


O firmie

Grupa Raben jest czołowym operatorem logistycznym na rynku europejskim, na którym działa już od ponad 75 lat. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw. Grupa dysponuje ponad 435 000 m2 powierzchni magazynowych, które zlokalizowane są w wielu krajach Europy. Flota obejmuje ponad 4000 pojazdów różnego typu. 4500 zatrudnionych w Grupie osób dba o wysoką jakość świadczonych usług i przyjazną obsługę Klienta. W skład Grupy Raben wchodzą marki: Raben oraz Fresh Logistics.


Transport

Aktualności z kraju i zagranicy


Źródło: Raben Polska

21.03.2010


Tagi: Raben Polska, transport

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Znamy już najpiękniejsze obiekty architektoniczne Wrocławia oddane do użytku w 2017 roku...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

SPOTKANIA BIZNESOWE

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...