QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Poleczki Business Park w Warszawie

Poleczki Business Park to projekt realizowany przez UBM Realitaetenentwicklung AG oraz CA Immo International przy ulicy Poleczki, w pobliżu warszawskiego portu lotniczego Okęcie.


Poleczki Business Park to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Projekt jest realizowany etapami przez UBM Realitaetenentwicklung AG oraz CA Immo International przy ulicy Poleczki – na południowych obrzeżach Mokotowa, w pobliżu warszawskiego portu lotniczego Okęcie, to szereg budynków biurowych; hotel; zaplecze logistyczne oraz wolnostojący budynek parkingowy. Pierwsi najemcy wprowadzą się do inwestycji już z początkiem czerwca br. Kolejni użytkownicy będą sukcesywnie zajmować dwa pierwsze budynki, na które składa się 38 tys. m kw. powierzchni biurowej i 7 tys. m kw. powierzchni usługowej.


Do dyspozycji najemców i ich gości, inwestor odda łącznie w całym obiekcie ponad 3 tys. miejsc postojowych dla aut, usytuowanych przed budynkami, w garażu podziemnym oraz w planowanym wolnostojącym parkingu wielopoziomowym. Dodatkowo wprowadzona zostanie usługa zapewniająca bezpośrednie połączenie z najbliższą stacją metra tzw. shuttle bus. W pobliżu budowy powstają dwie drogi ekspresowe S-2 i S-7, łączące lotnisko z ulicą Puławską i Marynarską. Natomiast ulica Poleczki została już zmodernizowana i połączona z lotniskiem za pomocą nowego wiaduktu. Poleczki Business Park jest dogodnie skomunikowane trzema liniami autobusowymi, dzięki którym w krótkim czasie można dotrzeć do stacji metra Imielin lub Wilanowska, a stamtąd w ciągu kilkunastu minut do Śródmieścia.


W Poleczki Business Park miała miejsce największa transakcja najmu ubiegłego roku – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podpisała, za pośrednictwem Kancelarii Brochocki, umowę na wynajem 16,5 tys. m kw. powierzchni biurowej. Obecnie wynajętych jest już ponad 80% pierwszej fazy.


Inwestorzy Poleczki Business Park planują rozpocząć budowę kolejnego etapu jesienią br. Czteropiętrowe budynki (B1 i C1) zaprojektowane przez pracownię RKW, zaoferują łącznie 21 tys. m kw. powierzchni biurowej. Według planów druga część inwestycji ma zostać oddana do użytku pod koniec 2011 roku. Całość zostanie ukończona do końca roku 2017.


Poleczki Business Park - II faza


Nieruchomości-Inwestycje komercyjne

Nieruchomości-Strona Główna


Źródło: UBM Realitaetenentwicklung AG

08.03.2010


Tagi: UBM Realitaetenentwicklung AG, Poleczki Business Park

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...